Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nagy gond ha 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy gond ha 14 évesen van valakinek pasija?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok , és csomó osztálytársamnak volt már barátja/barátnője ,és mikor valahogy ez a kérdés felmerül itthon ,akkor a szüleim (főleg anyám) mindig azt mondja ,hogy nekem nem lehet ,mert ha lenne akkor se engedné mert ,hogy ráérek még és ,hogy 18 éves koromig ne is legyen, meg folyton ,apám meg mindig kérdezgeti ,hogy : Volt már pasid , csókolóztál már? Én a te korodban már csajoztam meg ilyenek ,és utána mondom neki ,hogy nincs ( ami IGAZ ) és utánna meg közli , vagyis céloz rá ,hogy ha lenne akkor " hozná a herélőkést". De nincs pasim ,de mi lenne ,ha lenne ?? Így ,hogy mondjam meg nekik . Szerintem ,nics nagyon igazuk,bár nem tudom .... Szerintetek ????



köszi:-)



2015. febr. 17. 23:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi..de az az igazság ,hogy nem is lenne senki mert nem vagyok kimondottam az a társasági ember + külföldön lakok nem 100%-os a nyelv és lányiskolába járok szóval nem ,hiszem hogy lenne bárki is ,de nem mondanám meg a szüleimnek ha lenne... talán anyukámnak , mert azért ha lenne bizos jobban megértené , mert alapjában anyám megértő ,csak erről más a véleménye ,és mindig is szégyellős voltam kicsit a szüleim elött,családi problémák miatt...
2015. febr. 18. 00:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha érett vagy hozzá akk nem gond :))
2015. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szerintem a koromhoz képest elég érett vagyok ,szóval azon szerintem nem múlana :)
2015. febr. 20. 17:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra figyelj hogy mindig kicsit tágítsd a határokat. Nem a szülők agyára kell menni, de mindig engedjenek picit többet. Most még ezt nem érzed, de később esetleg zavarhat majd hogy nagyon be vagy zárva otthon. Addigra készítsd szépen elő a terepet, időd van bőven... ha jön egy gyerek ne az legyen a legnagyobb baj hogy 4re otthon kell lenned... ésszel de mindig tágítsd a határokat. Később nagy előnyöd lesz ebből. Szimpi vagy, tetszik ahogy gondolkozol. :)
2015. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi:-) egyépként ez a `htártágítás`már folyamatban van , néha elmek ide oda,egyedül.De remélem idővel jobban fogják engedni,hogy önálló legek:-)
2015. febr. 23. 23:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Fogják ne aggódj :)
2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!