Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy megfogadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy megfogadtam hogy sosem veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
és ez nem csak ilyen "dejóötlet" szinten hanem komolyan elhatároztam, már vagy 4 éve. (am kedvem sem lenne hozzá vhogy). 16/L
2010. febr. 12. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mit fogsz mondani annak a fiúnakl aki egyszer halálosan szerelmes lesz beléd?
2010. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, amint lesz egy komoly kapcsolatod ez meg fog változni :)
2010. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
hát vannak apácák úgyhogy nem oylan fura dolog ez, viszont kétlem hogy sikerül:)
2010. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
amúgy jó,hogy 4 éve megfogadtad,de most már elengedheted ezt a gondolatot,mert így is büszke vagyk rád,hogy 16 éves korodig vártál ezzel!ha tavasz lesz meg hívlak egy gombóc fagyira:)első voltam
2010. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod...valószínűleg nem te leszel az egyetlen, csak meg ne bánd. Azt azért vedd számításba, hogy az ember még sokat alakul, tehát lehet, hogy újabb 10 év múlva magad se hinnéd el, hogy ezt ma így gondoltad... :-)
2010. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,megfog változni ez a nézeted.Nem értem minek ilyet megfogadni,a szex jó dolog,emberi határokon belül,és főleg azzal akit szeretsz.
2010. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
azért küldenél nekem egy képet privire,hogy hogy néz ki egy ilyen lány aki ezt megfogadta,semmilyen hátsó szándék!
2010. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hát igen ez a másik véglet. Érdekes módon az aranyközépút sosem kérdez semmit, ő tudja, hogy normális:D
2010. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgyis eljön a nagy nagy szerelem, és majd akkor másképp fogod gondolni. Amúgy meg most még elég fiatal vagy, semmi probléma nincs azzal, hogy nem a szexen jár egész nap az eszed.
2010. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező és azt elmondod,hogy miért nem?
2010. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!