Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy megfogadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy megfogadtam hogy sosem veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
és ez nem csak ilyen "dejóötlet" szinten hanem komolyan elhatároztam, már vagy 4 éve. (am kedvem sem lenne hozzá vhogy). 16/L
2010. febr. 12. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám azt tanácsolta,hogy amíg felteszem magamban a kérdést,hogy megtegyem vagy ne, addig ne tegyem meg.Jó tanács volt!Eljött az a pillanat amikor nem kérdeztem magamtól...Szerintem a Te életedben is el fog jönni:)
2010. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Én 20 évesen gondoltam azt először, hogy egy nekem teccő pasival talán letudnék feküdni...

Szerintem ez még változni fog.

16 évesen úgyis korai a szex.

2010. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Normálianak normális, senkinek nem ártasz vele, magánügy. És látod, más is van így. De engem is érdekelne, miért tettél ilyen fogadalmat?
2010. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

adok neked max 5 évet.

majd ha elkezd viszketni a nunid rájössz hogy nagyon is kell egy jó kis szex.

2010. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát ha ronda vagy, akkor különösebben még fogadkoznod sem kell, nem fognak rád tapadni a hapsik.
2010. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én tudom ezt miért írod,mert szerintem szigorúak hozzád a szüleid és rohatt sokat kell tanulnod,megértem a helyzeted.
2010. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem.
2010. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ez még nem is baj ennyi idősen, sztem is korai 18 év alatt a szex...bár rengetegen csinálják, de sztem az nem nevezhető még szexnek amit egy 15-16 éves "pár" művel...szerintem megváltozik ez majd ha lesz vkid akinek már az érintésétől is remeg mindened...ha meg nem jön el ez az se tragédia, hidd el sok nő éli le az életét enélkül, elvégre nem erről szól az élet!
2010. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
NEM, ez nem normális! Egyszerűen még nem vagy elég érett a nemi élethez, hidd el ha ideje lesz, akarni fogod, és nem fogadsz meg ilyen hülyeségeket :)
2010. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszi azoknak akik normálisan válaszoltak:)

am kérdeztétek hogy miért: mert vhogy undorítónak találom az egészet, magam előtt is szégyenlős vagyok hát még más előtt! meg azt hiszem hogy egész életemben lelkifurdalásom lenne miatta hogy ilyen undorító mocskos dolgokat csinálok.

2010. febr. 13. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!