Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy megfogadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy megfogadtam hogy sosem veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
és ez nem csak ilyen "dejóötlet" szinten hanem komolyan elhatároztam, már vagy 4 éve. (am kedvem sem lenne hozzá vhogy). 16/L
2010. febr. 12. 12:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
öhm. én is így gondolom ezt:S pedig már 18 vagyok. de remélem elmúlik
2010. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, pár év múlva már nem fogod így bírni a vágyat:) Ha meg mégis, jövök neked egy elismerő kézfogással.
2010. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Frigid fruskák vagytok mind!

A szex az élet része, gondolkodjatok már, ennek a tevékenységnek az eredményeképpen adjátok át a génjeitek. Nem utolsó sorban pedig qrva jó érzés.:D Aki egyszer kipróbálja, annak nem lesz megállás, hacsak nem full ketyós! A másik opció-mármint azon kívül, hogy full hülyék vagytok- az, hogy későn érők vagytok. De könyörgöm, az ember ne 40 évesen kezdjen már el b@szni, és akkor is csak azzal aki a férje/felesége lesz. Mi van, hogyha nem is jó az ágyban, te meg azt sem tudod, hogy milyennek kéne lenni egy jó szeretkezésnek, és leélsz egy életet úgy, hogy még orgazmusod sem volt?

Vagy esetleg nemi erőszak ért?

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még nem vagy érett rá, ennyi az egész. Előtted az egész élet, minden változhat, én tavalyelőttig utáltam az olívabogyót aztán rájöttem, hogy nagyon finom:) 15-16 évesen még én is undorítónak tartottam,most már nagyon jóó,mert van egy szerető barátom akinek tényleg oda tudom adni a testem. Azért jó,hogy vannak még jól nevelt lányok. Egyébként végzel önkielégítést?
2010. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
nem normális
2010. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!