Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehetek vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lehetek vonzó?

Figyelt kérdés

Hiperaktív lány vagyok, elég sokat jár a szám, nincs gondom az ismerkedéssel, kiállok az igazam mellett.(sajnos a felnőtekkel szemben is) Imádok romantikázni, és meg tudok nevettetni másokat, de ha kell el lehet velem beszélni komolyabb témákról is. Majdnem kitűnő vagyok.

Mostanába egyre több fiútól hallom (pl itt is), hogy a visszahúzódó, csendesebb lányokat szereti. Akkor én inkább visszataszító vagyok?



2015. febr. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2015. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a csendesebbek jönnek be..
2015. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 B.G 88 ***** válasza:

nem hinném,hogy visszataszító lenne ez bárki számára...

Legalábbis részemről nem baj,ha egy nő sokat csacsog

2015. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez megint az, mikor egy amatőr író a könyve elején ismerteti a szereplője(teljes mértékben közhelyes) tulajdonságait.
2015. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, az biztos, hogy nekem valószínűleg rövid idő alatt az idegeimre mennél. De az, hogy kedvelik páran a csendes lányokat még nem jelenti azt, hogy te már nem is kellenél senkinek. Biztosan vannak körülötted is emberek, akik hasonlóan hozzád szereteknek sokat csacsogni. Akkor miért ne találhatnád meg akár ilyen igényekkel a társadat is?
2015. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stainless ***** válasza:
Nem baj ez de ne legyél nagyszájú, és legyen meg a tisztelet. meg azért olyan sokat ne beszélj, had jusson szóhoz a másik is :D
2015. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem unatkoznék.De ha már sok lenne akkor lekapnálak. :)
2015. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Van aki pont az ilyen típusú lányokat kedveli. Az hogy egyre többször látod/hallod hogy van akinek a csendesebb típus jön be, az nem azt jelenti hogy ez mindenkinél így van. Az például, hogy lehet komoly témákról beszélni meg az hogy valaki kiáll a saját véleménye mellett az (szerintem) jó benyomást kelt.
2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!