Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Szörnyű barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szörnyű barát lennék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik a barátnőmnek, és annak a nővére szerelmes belé. Nem olyan reg szerettem belé, bár a barátnőmnek sokkal hamarabb megtetszett, es ezt hangoztatta is. A fiúval elkezdtem írogatni, szerelmet vallott, stb. Az elején úgy voltam vele, hogy még csak nemis tetszik, de aztán… aztán minden más lett. Beleszerettem. Amikor összeveszünk, mindig olyan rossz. Olyan érzés kap el olyankor, hogy minek éljek :(

2015. febr. 22. 23:43
 1/1 anonim válasza:

1.Nem kellett volna a sráccal bariznod, ha már a barátnőd le 'stipi-stopizta'.

2.Mivel már nincs mit tenni, beszéld meg a barátnőddel, ha igaz barátod, meg fogja érteni.

3.Ezek után jegyezd meg: Haver az első, csajozás/pasizás a második. Haver által kiszemelt személy NEM szabad preda!

2015. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!