Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a (volt) barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a (volt) barátnőmet, összetört bennem valami, mi legyen most?

Figyelt kérdés

Ma óta már csak a volt barátnőm, nagyon nagy veszekedésünk volt tegnap, én meg egy szemét senkinek érzem magam.


A történet a következő, nem tudom miért gyakran elfelejtek dolgokat, hogy mit hova teszek, mi mikor van stb. Akaratlanul teszem mindezt pedig próbálok sokszor görcsösen figyelni, de mégse megy. Sok veszekedés volt már ez miatt nagyon, ő szinte megalázott sokszor, hogy hülye vagyok, mihaszna, buta feledékeny stb. Szinte kinevetett érte, hogy mennyire hülye vagyok. Tegnap is ilyet tett, veszekedés közben elkezdet röhögni gúnyosan rajtam és nekem ezért eljárt a kezem. Amit sajnálok, de nem akarok én már tőle semmit, azt akarom, hogy vége legyen. Nem kellett volna megütni, de nem bírtam tovább. Csak most olyan szörnyen érzem magam, úgy tekintek rá,m hogy egy kedves aranyos lányt bántottam akit megismertem, mikor megismertem ilyennek mutatta magát.



2015. febr. 26. 09:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pofont adtam neki, igen.
2015. febr. 26. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:
hát, megtanultál magadról valamit, legközelebb majd lesz esélyed másképpen lereagálni egy megalázó, idegesítő helyzetet. például vágj földhöz valamit, vagy küldd el az illetőt melegebb éghajlatra. én nem ítéllek el, van aki szavakkal sokkal nagyobbat tud ütni. viszont gondolom azt te is érzed, hogy rosszul bánt veled az a lány, és jobbat érdemelsz. becsüld magad jobban és akkor nem fogsz megalázó szitukba keveredni.
2015. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
11: Akkor meg ne érezd magad szarul. Egy pofon nem a világ. És szerintem is talán tanultál annyit az egészből, hogy legközelebb hamarabb észreveszed, ha egy lány nem neked való.
2015. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 13# válaszolóval, és én tisztelem a nőket! Engem az ex-barátnőm egyszer megrúgott meg ordibálni kezdett velem, én meg leszorítottam a nyakát, valami elpattant az agyamba, azóta is van némi bűntudatom, de ő is hibás volt, nem kellet volna rugdosódnia. Volt még egy alkalom amikor elkapta a kezemet, de akkor már tanultam az előzőből, és csak lerántottam magamról, és nem kaptam fel a vizet csak elküldtem melegebb éghajlatra. Szerintem békülj ki vele, és mondd el neki, hogy így szégyelled amit tettél, de azért neki sem szabad ilyen durván megaláznia. Nekem ez segített. Ha elküld melegebb éghajlatra azzal magát minősíti. ha meg megbocsát akkor még jobb. vagy így vagy úgy, de jobban fogod érezni magadat utána. Írj neki levélbe vagy csak küld el neki ezt a kérdést. :)
2015. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Persze, mindig tűrni kell egy hisztis libánál. Munkatársaim között is van egy ilyen pár. Pali két helyen dolgozik, nő otthon tévézik, kocogni jár. Együtt voltak boltban szerencsétlen csávót úgy lehordta valami tiszta apró dolog miatt. Ott is elfajult már a helyzet. Pali állandóan enged, a nő meg jól átvágja.

Az a rossz az egészben, adsz egy pofont és feljelent verésért közben semmi komoly nem volt.

Még időben szabadulj meg tőle, később is csak bajod lesz vele. Ilyen dolgokon bukik a dolog, nincs min erőltetni már...

2015. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!