Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Honnan tudjam hogy bejövök-e neki. Fúk/Lányok egyaránt válaszoljanak: )? Lent részletek.

Figyelt kérdés

évfolyamtársak vagyunk...Vannak közös témáink...néha néha beszélgetünk(1héten 1-2-3alkalom) (kb 1-10perc)

nagyon jó lenne pár jótanács hogy honnan tudhatnám meg.

kérlek segítsetek.

köszi


2010. febr. 13. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szia


nos, ehhez azért tudnom/nunk kellene a korodat, akkor tudnék segiteni :)

2010. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyeld, hogy bámul-e titokban=)
2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mozgolódj egy kicsit amikor a közelben van. Teszem azt kicsit rázogasd meg a feneked. xd. Ezekután már csak a nem testi rész van hátra. Egyszerűen kérdezd meg, hogy "na, mi a helyzet?" Ez Joey-nál is bevált. Nálad mért ne válna be? Valami reakció tuti lesz. Próbáld meg ne zombi módban kérdezni xd.
2010. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat=))

amúgy 13 vagyok (őis)

2010. febr. 13. 20:41
 5/10 A kérdező kommentje:

ja és ha pl:megkérdem tőle hogy "mia helyzet"

akkor (tuti hogy válaszol=)

de honnan tudjam hogy ..

na szóval mi(k) az(ok) a válasz(ok) amiből le tudjam szűrni hogy "bejövök-e neki" =)

köszi köszi=)

2010. febr. 13. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel tudom a korotokat (első vagyok) most tudnék talán segiteni. szóval. ha válaszol a kérdéseidre az már egy jó jel. ebben az esetben van érdeklődés, és még lehet akármi. évfolyamtársak vagytok: egy iskolában vagy másik iskolában ugyanugy 7. évfolyamra jártok? és szoktatok találkozni? úgy értem, hogy: például ,,közös program"(nem csak ti ketten): ilyen a modern tánc vagy kézilabda bár az nem vagy mittudom én xD. szóval találkoztok igy?
2010. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy iskola igen=)

hát amúgy ilyen program nincs...

de most lessz 1 (koncert)

=)

remélem megek:D

köszi

2010. febr. 13. 21:23
 8/10 A kérdező kommentje:
megYek *bocsi
2010. febr. 13. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

szerintem abból le tudod szűrni hogy tetszel-e neki hogy ha oda mész hozzá beszélgetni és nem megy el valamilyen kifogással,hogy most leckét kell írnia vagy mit tudom én xd

ha titokban néz akkor is tudhatod hogy vonzza őt a kisugárzásod,szóval tetszel neki.Ha sokszor mosolyog rád vagy a pillantásodat várja :)

2010. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszike neked is:D

*.*

2010. febr. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!