Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti hisztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Fiúk, lányok! Ti hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés

Mármint a véletlen ben...

Hadd vázoljam fel a gondolat menetemet... Van egy csaj /pasi aki nagyon tetszik, de nem mertél odamenni hozzá, se pedig a helyzetet se teremtetted meg. Szombaton

Azonban, a sors úgy hozza hogy amikor le mész a piacra zôddségért, összefuttok és elkezdtek beszélgetni, és megismered, stb...stb...



2015. márc. 3. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Palika-előre megìrt szerelem 💔 (A filmekbe létezik meg a mesékbe )
2015. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. Mondjuk szerintem amikor ilyesmik történnek, attól még neked kell tenni azért, hogy beteljesüljön.

Az élet észrevetet veled egy csaj, de attól még neked kell odamenni, beszélni, később újra keresni egy szóval küzdeni érte.

2015. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es Ebben igazad van szerintem is,csak most belegondolva a saját helyzetembe...

Soha az életemben nem volt még csak a közelben sem ilyen helyzetem,ahol lett volna értelme lépnem,vagy csak legalább egyszer az életben kapnék egyetlen egy őszinte mosolyt egy lánytól/nőtől... de semmi.

Esélyt sem kapok,az élettől,sorstól sem,de még a nőktől sem...

így meg aztán elég nehéz.

23/F

2015. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én hiszek a sorsban.

Mert én magam vagyok a kicseszett balsors.

Én kopogok az ajtódon hajnali kettőkor, hogy amint ajtót nyitsz, egy rántással kitépjem belőled a lelked és felfaljam helyben. A rémálmod vagyok. A félelmed. A legrosszabb, ami veled történhet. Kezemben lángoló karddal osztom az igazságot, a szenvedést, és a halált. Előlem senki sem menekülhet.

Amúgy műszakon kívül nyitott, kellemes ember vagyok. Valakinek holnap van kedve beülni egy sörre, ha leteszem a véres melót?

2015. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én hiszek enne, mert engem előszeretettel szivat a párkapcsolati szempontból.
2015. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem véletlen nem létezik, a sorsban viszont igen. (Lehetne elemezgetni, hogy a kettő között mi a különbség, vagy van-e, de ez pont olyan, mint a bolond és a zseni közötti határ - egy hajszálnyi.)


Velem pont nemrég történt hasonló eset, megismertem valakit, akihez eddig odamenni sem mertem volna, pedig heti 1-2 alkalommal is összefutottunk. Aztán tettem a dologért, de kellett hozzá egy nagy adag szerencse is. Vagy a sors. Ma is egy ilyen napom volt, mintha minden előre meg lett volna tervezve valami felsőbbrendű lény által.


Sok mindenbe bele lehet ezt magyarázni, de az ember általában érzi, hogy mikor helytálló ez a megállapítás.

2015. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Véletlenek nincsenek, ezernyi példát tudnék írni, apásból
2015. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!