Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ő többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ő többet érzett mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Régebben szinte mindennap beszéltünk msn-en, vagy ő irt rám mindig, vagy én rá! nagyon jól elvoltunk, mindig volt téma meg minden! meg is beszéltem vele pár dolgot, mint pl hogy elvisz motorozni, naplementét nézni, egy kedvenc helyére, libegőre stb... később már nem volt ennyi téma... nem is irtam rá sokat, ő is ritkábban... de azért beszéltünk... most a januári hónapban egyszer sem beszéltünk, mert mikor irtam neki fura volt.. mint akinek nincs is kedve beszélgetni! igy hát hagytam... tegnap ráirtam, hogy beszéljek vele, és h megtudjam h még mindig fura-e velem... de jól elbeszélgettünk... és feljött ez az egész h mostanába nem beszéltünk stb.. és elmondta nekem h azért volt fura az utóbbi időben, mert szerinte hanyagoltam, és ez neki rosszul esett és kellet neki 1 hónap még ezt az egészet feldolgozza... illetve azt is mondta, hogy ő bármit tehet én akkor se foglalkozok vele... meg hogy a legjobb barátnőmmel sokkal többet foglalkozok. mintha féltékeny lett volna a legjobb barátnőmre.

hát ebben lehetséges h van vmi... de hát mikor ráirtam sokszor nem volt téma és erről nem csak én tehetek.. meg úgy tünt sokszor h nincs is kedve hozzám... ezért nem irtam neki... ezt mondtam neki is.. és erre azt mondta h tőle most ne várjak sokat h hozza a témákat, mivel eléggé nehéz időszakba van.. én ezt meg is értem.. de nemtom h csak az én felelőségem e ez az egész!:S bizonyára nagyobb részben igen..

de azt szeretném kérdezni, hogy ő lehetséges hogy többet érzett vagy érez irántam mint barátság? gondolom, hogy azt mondta h 1 hónapig tartott neki feldolgozni ezt az egészet meg stb.. kicsit meglepett, és elgondolkodtam ezen..

én 16 éves lány vagyok, ő pedig 17 éves fiú.


2010. febr. 14. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges....sőőt szinte biztos....
2010. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak barátok lennétek, nem okozna ez neki ekkora problémát.

Elég valószínű, hogy szeretne többet veled.

2010. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz: igen, többet érez. De ha te nem, akkor beszéljétek meg... Ha igen, akkor is:)))

De komolyan, ezt meg kell beszélni, nehogy félreértsen vagy valami... Szóval érted:)

És ma Valentin nap is van, szóval milyen szép lenne, ha esetleg pont ma jönnétek össze... :D

2010. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy pont ma küldenéd el melegebb éghajlatra:)
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hát nemtom... mert am. nem tett különösebben utalásokat arra h többet érezne! ezért is lepett meg az amit tegnap mondott!

am. nem küldöm el melegebb éghajlatra!xD nagyon rendes srác..:)

2010. febr. 14. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
óóó hát akkor ideje összejönni vele és nyali fali egymást.minden veri heppi lesz:))
2010. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos, hogy szegény barátod összezavarodott. Elég szar érzés fiúként mikor a lány barátodra elkezdesz másként is gondolni. Ezt lányok onnan vehetitek észre, hogy "hullámzik" a srác, hol jó fej és kedves hol bunkó. Találkozna veled meg nem is... Ettől nem kell megijedni ez természetes. Abban a korban vagytok mikor megkel tanulnotok kezelni a helyzetet.

Én fiúként elég nehezen éltem meg mikor az egyik legjobb lány barátomra elkezdtem féltékeny lenni. Nem testileg, hanem lelkileg. Olyan dolgokat tudod rólam amiket a fiú barátaim nem. Mikor ezt észre vettem magamon megijedtem. Ilyenkor kicsit távolabb igyekeztem kerülni tőle rendezni a gondolataim 1 hónap gondolkodási idő stb... Ráadásul mivel te lány vagy és bír téged majd a hormonok is jönnek.

Szerintem beszéld meg vele úgy könnyebb lesz neki is neked is. Lehetek még jó barátok csak húzzátok meg a vonalat, határokat. Légy türelmes a sráccal míg megtanulja kezelni azt hogy a (barátnője) lánybarátja egy bombázócsaj.

-------------------------------

Ha látod hogy msn-en elhúzódik, nincs téma ,nem ír rád azért van mert össze zavarodót. Baromi szar mikor az egyik legjobb barátodhoz elkezdesz vonzódni, de nem akarod feladni a barátságot. Ezt csak együtt tudjátok megoldani. Vagy, ha mind a kettőtöknek van párja az is segíthet:).--> van értelmes indok a testiség kizárására.

2010. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!