Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szeretik ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretik ha egy srác okos vagy inkább az átlagos srácokat kedvelik, esetleg a prolikat?

Figyelt kérdés

Úgy értve okos, hogy tudományos dolgokban főként.

Átlagos mint van egy munkája amiben jó, vagy valami átlagos szakmája van pl pincér vagy ilyesmi.

Proli mint semmittevő, bulizós páwasrácok.


2015. márc. 8. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az okosakat szeretem.
2015. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Én is lány vagyok és..


Fizika,Matematika,Csillagászat,Informatika


kb ezekben jeleskedem..


Leginkább Matektematika, és Informatika


viszont ami a legjobban érdekel az a Csillagászat

2015. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Fizika pl, azt szeretem. :)

Sok minden érdekel engem.

2015. márc. 8. 12:45
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha helyes pofid van szép szemekkel és szép mosollyal akkor ideál vagy. ;)
2015. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint leginkább a prolikat kedvelik!
2015. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a buta, és alul művelt férfiakat.

Lehessen vele beszélgetni bármiről, könyvek, csillagászat, akármi.

A suttyókat, szotyi köpködő prolikat meghagyom a cicababáknak akik hasonló intellektuális képességekkel bírnak.

2015. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Csillagászat is nagyon érdekel, szívesen beszélgetek ilyen dolgokról csak nem nagyon vagyok mélyen ebbe a témában benne.
2015. márc. 8. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Innen, a #6-os hozzászólásomból ollózok egy kicsit:


"FONTOS: ez nem csak nekem tűnt már fel, hanem rengeteg férfitársamnak is, hogy olyan pofátlanul sok kritériumnak kell megfelelnünk a nők számára, hogy az már félelmetes. ÉS AMI MÉG FONTOSABB: az sem mindegy, hogyha megfelelsz egy kritériumnak, az a nő számára pontosan milyen súlyt jelent. Lehet egy férfi úgy intelligens, hogy fél óra alatt összedob egy komplett operációs rendszert, ám otthon nem tudja megszerelni a villanyt, mert nem ért hozzá. Lehet egy férfi úgy intelligens (pont az előző ellentéte), hogy röhögve körbekábelezi a házat olyan technikával, amit egy szakavatott villanyszerelő is megirigyelne, ám ahhoz sík hülye, hogy a laptopot bekapcsolja. Ugye-ugye! Az intelligencia kritériuma sem mindegy ám. Szóval a nők mindenkori elvárásai a legirrelevánsabb, leglogikátlanabb, ömlesztett szükséglet, amit pechemre valaha is tapasztaltam."

2015. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az örök érvényesség

lány.ész+n=lány.elvaras.fiuval_szemben.ész

ahol n természetes szám és nem nagy.

2015. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!