Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » AZ első igazi szerelem mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ első igazi szerelem mindennél erősebb?

Figyelt kérdés
Mindennél?

#szerelem ereje
2015. márc. 9. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dwayne Johnsonnál biztosan nem erősebb!!!
2015. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Flash Gordonnál szintén nem erősebb
2015. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első általában nem igazi, ha úgy vesszük, hisz vége lesz, csak addig azt hiszik az emberek, aztán később rájönnek vagy nem, hogy az olyan tini szerelem volt. Ami nem is baj, mert kell ilyen is.


Én jóval később találtam meg az igaz szerelmet, de nem is bánom, ezt az utat kellett bejárnom hozzá. Sokszor éreztem szerelmesnek magam, volt pár párkapcsolatom, még sem volt az igazi. Nagyon örülök és boldog is vagyok mellette, azzal lehetek, aki mindig is kerestem és sosem tudok betelni Vele a mai napig is így érzek. Ha rám néz önkéntelenül is mosolygok.


Dehogy mindennél erősebb lenne azt nem hinném.

De, ha az a két ember szereti egymás és kitartanak jóban és rosszban, támogatják egymást, az a legjobb dolog/érzés szerintem. Akkor mindig is összetartoznak.

Legalábbis én így érzek és ezt látom a Páromon is.


36N

2015. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!