Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Teherbe este és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teherbe este és még csak 18 vagyok, szerintetek ha elvetetném az gyilkosság?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/181 anonim ***** válasza:
100%

18-as igazad van neki is lenne élete. Viszont biztosra merem venni hogy nem lesz túl jó. Hogy miért? Egy olyan ember neveli fel aki ilyen hanyag hogy nem figyel szex közben a körülményekre? Szerinted jó nevelést kapna? Nem véletlenül van az hogy a cigányok többsége is neveletlen és semmit sem tud az emberi viselkedésről, mivel a cigányok is tizen akárhány évesen szülik meg őket még gyerek korukban. És igen nem a pénz a legfontosabb de nem lehet nélküle normális életet élni. Nem lehet úgy élni hogy nem képes eltartani még saját magát sem mert van egy érettségije és kész. Ha meg mellette tanul akkor meg nem tud a gyerekkel sem foglalkozni ami pedig kiskorban elég fontos lenne. Nem igazán van arany középút az a baj. Szóval vagy élni fog a gyerek és szegény és stresszel teli életet fog élni vagy úgy hogy nagyjából átlagos/magas anyagi viszonyok mellett deakkor úgy éli végig a gyerekkorát hogy az anyja alig fog ráérni hogy foglalkozzon vele. Egyik véglet sem jó. Nem beszélve ennek a szociális életre való hatásaival...

És az a bortusz igen is jó dolog mert nem kell az embernek egy véletlen hiba után tönkrevágnia az életét.

2015. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/181 anonim ***** válasza:
0%
Pár kommentelőt kellett volna elvetni, akkor tudnák mi az abortusz nem csak dobálóznának itt a szavakkal, mert az látszik hogyha nem róluk van szó feláldozható egy gyermek. Azt is eltudom képzelni, annyira elpusztultak már lelkileg, annyira kiölt belőlök minden emberséget a kor megfelelőségi kényszere, hogy képes lenne a saját vérét elpusztítani, csak azért hogy a karrierjét építhesse! Én erre azt tudom mondani tegye! De ugyan erre másokat ne bíztasson! Nem mindenkiben van meg az okvetlen gyilkolási vágy. Majd egyszer ekég értelmesek lesztek és felfogjátok, hogy az emberi élet a legdrágább a világon. Legalább akkor mikor a tiétekről lessz szó!
2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/181 anonim ***** válasza:
0%
11 es kommentjére viszatérve, az hogy egy ugyan olyan ártatlan embert állítassz párhuzamba egy állat életével abszurd. Ne sértődj meg kérlek ha elfogadom az álláspontod és ha úgy adódna hogy kettőtök közül csak egynek az életét menthetem meg,hellyetted a kutyát menteném meg...te meg elpusztulnál. Érzed hogy milyen ostobaságot írtál megint? Énis szeretem az állatokat, egykettőt jobban mint pár emvert...akár itt is. Őket nem hibáztatnám ugyan ezért ha nem engem ment meg hanem a kölykét...te viszont? Te nem vagy se ember se állat, mert a természet törvénye ellen mész. Bemesélted magadnak, elhitették veled. Senkinek nincs joga ítélkezni egy meg nem született, élni akaró gyerek felett! Ítélkezni tettek után lehet, elítélhetsz azért ha nem értesz velem eggyet, vagy én is téged! De olyan valakiről aki lehet jobb ember lessz mint mi nincs jogod! És ha ezt meg mered tenni, a legaljasabb és egyben legtudatlanabb gyilkos is vagy! Gondolkozz el ezen! Vedd el az életét valakinek azért mert mondjuk 10 évvel hamarabb születik? Abszurd! És embertelen!
2015. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/181 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) Pont ezért nem akarnám elcseszni a saját életemet egy véletlenül becsúszott gyerekkel.

És egyébként ha én lennék ilyen helyzetben is elvetetném a gyereket és ha anyáméknak én is egy véletlen lettem volna akkor is jogos döntés lett volna. Max nem élnék, de ez van, ilyen az élet. Inkább egy meg nem született gyereknek a még nem létező élete vesszen mint egy emberé aki már hosszú évek óta próbálja beindítani az önálló életét és teljesíteni a vágyait. Mert ez az élet már megszületett és éli az életét, az embrió meg még semmit sem érzékel és semmit sem tud. Én nem nevezném gyilkosságnak az abortuszt. Persze egy élet kioltása, vagyius pontosan egy élet megszületésének a megakadályozása de mégsem ugyan az mint a gyilkosság amikor egy élő ember életét veszed el.

2015. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/181 anonim ***** válasza:
0%

Írásod alapján pedig lerí, hogy a te életed akkor ment tönkre mikor megszülettél! Legalábbis megprobálod ezt bemagyarázni besulykolni, hogyha valaki megtartja a babát akkor jaj tönkre ment az élete...vajon ha ezen a gyereken mulik, a tescos pénztárosi munkája érdemes lenne megfontolnia? Mert gondolom mindenki jogász lessz vagy cégvezető....akor meg nem zavaró egy gyerek! Mama vagy babysitter vigyáz rá....borzasztó sok helyen vérzik az érvelésed. Ne erőlködj...magad járatod le.

Azért viszont mert te így ítéled meg hogy egy korai gyerek nyűg és egyszerűen kikell kaparni, mert ugye ez az abortusz amiről beszélsz,nem a szüleid a hibásak! Az élet minőségedért te magad is felelős vagy! Sajnos te valahol eltévedtél...

2015. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/181 anonim ***** válasza:
0%
Sztem még neked nem késő, csak ne ítt biztass másokat gyilkosságra, kösd fel magad egyszerűbb, neked úgyis mindegy ki él vagy ki hal...ezt írtad.
2015. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/181 anonim ***** válasza:
100%

Látom a lényeget nem sokaknak sikerült leszűrni abból amit írtam de mindegy. Ez az én véleményem. Ti dolgotok ha elrontanátok az életeteket egy apró hiba miatt. De gondoljatok bele abba is hogy ki él jobban? Aki véghez viszi a terveit és mintent szép sorban csinál amikor annak ott az ideje, vagy az akinek szinte még gyerek korában fel kell adnia szinte mindet amit eddig szeretett volna és minimális életszínvonalon kell javarészt kényszerből más életmódot élnie? Elég egyértelmű. Gyerek szempontjából is ki az akinek jobb élete van? Akire odafigyelnek és érett szülei vannak érett gondolkodással és képesek neki megteremteni a szükséges életkörülményeket.

Csak hogy példával is alátámasszam van egy ismerősöm aki véletlenből született és 15 évig full szívás volt az élete és depressziós is volt meg minden csak emiatt hogy véletlenből született és nem kapta meg a kellő figyelmet és törődést amire szüksége lett volna. Mostanság kezdett fogjuk rá egyenesbe jönnie az élete. De az egész gyerekkorának annyi. Megéri? Kétlem

2015. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/181 anonim ***** válasza:
45%

Mi az hogy nem érez belőle semmit?

Te ennyire tudatlan vagy? Vagy ennyire nem nézed már semmibe az emberi életet?

Probálod bemesélni hogy az a kis élet, akit az édesanya hord a szíve alatt, még nem ember, hanem csupán az anya testének része, ezért eltávolítható, mintha csak egy szemölcs lenne. Meg nem érez semmit? Inkább nem tudja magát megvédeni! De érez!

A brit Szülészek és Nőgyógyászok Királyi Kollégiumának június 25-én kiadott közleménye szerint a magzat 24 hetes kora előtt nem érez fájdalmat. A magzatvédők ezzel szemben rámutatnak: az érvelés hamis és csupán a lelkiismeret megnyugtatását szolgálja.


"Az orvosi kollégium szerint a magzat nemcsak nem érez fájdalmat, de nincs is eszméleténél. Megállapításaik alapján az abortusz támogatói abban reménykednek, hogy a kormány nem fogja 24 hétről 20 hétre leszállítani a művi terhességmegszakítás időhatárát - írja az ICN.


Andrea Minichiello Williams, a keresztény életvédelem (Christian Concern For Our Nation) képviselője ezzel szemben rámutat: „A néma sikoly című dokumentumfilm ultrahangos felvételeken mutatja be egy 12 hetes magzat abortálását. Az elején a baba pulzusa 140, és időnként szopja az ujját. Amikor a szívócsövet bevezetik a méhbe (de még nem éri el a magzatot), a baba erőteljesen hátrarándul, és próbál elhúzódni. Szívverése 200-ra emelkedik, és még a rossz minőségű ultrahangos felvételeken is jól látszik, hogy mintegy 'néma sikolyra' tátja a száját. Mi ez, ha nem érzelmi reakció?"


Williams szerint a brit nőgyógyászok közleménye „újabb példa arra, hogy a testület félrevezeti a közvéleményt a méhen belüli élettel kapcsolatban. Manipulál és elferdíti a tényeket, hogy igazolja a jelenleg érvényes abortusztörvényt, amely elfogadhatatlan egy civilizált társadalomban."


De bármilyen hovatartozástól és az abortusz bármilyen fajta alkalmazásától függetlenül a gyilkosság az gyilkosság! Nagyapáink korában nem kerestek kifogást, hogy hány gyerek felnevelése mennyibe kerül, hanem a megoldáson törték a fejüket. Dolgoztak, beosztották a keveset, s néha éhezve-fázva, de jellemzően dolgos, becsületes embereket neveltek fel. Vagy aki abortuszt is követett el, az a törvények szerint is gyilkosnak számított!


De mi is történik tulajdonképpen az abortusz során? Gyakorlatilag legálisan megölünk egy embert. S erről érdekes módon senki nem beszél, a jogvédők hallgatnak, pedig ez a kis apróság, akinek ujjlenyomata és érzelmei már vannak, nem tud segítségért kiáltani, mikor közeledik felé az abortuszkanál... Igen, abortuszkanál. Ez az eszköz, mellyel a beavatkozást végzik, s egy hegyes végű fagylaltoskanálhoz hasonlít. Számos, abortuszról készült felvétel során tisztán látszik, hogy az alig pár hetes ember rémülten próbál menekülni az egyre közeledő kanál elől, s száját néma sikolyra nyitja...


De a legborzasztóbb nem ez. Van sav is, ami egymás után szétmarja a tagjait, s a nőben fejlődő apró ember mindent érez, majd percekig vergődik, egészen a végig.


Az abortusztabletta sem más. Ekkor ugyanis az ember a kapszula bevétele után otthon leül egy hokedlire, és szépen lassan megvárja, hogy gyermeke testrészei kipotyogjanak alul. Először egy láb, aztán egy fej. Ezeket akkurátusan meg kell számolni, hogy mind meglegyen...


És te emellet "kampányolsz" ?! Mondjuk érted, mint azt utólag bebizonyítottad, nem lett volna kár...ugyis csak a te életed a te életed....meg hogy mennyit kell szenvedni...kösd fel magad, tehetsz egy szivességet mindenkinek és magadnak is.

2015. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/181 anonim ***** válasza:
100%

Mr megmondó tudom mi az az abortusz különben nem beszélnék róla de azért kösz a felvilágosítást.

És bocsánat rosszul fogalmaztam. Nem az hogy nem érez semmit, viszont nem is tudatosan csinálja a dolgokat. Szimpla reflex. Mivel ezek a kis embriók csak a reflexeiket követik.

Lehet hogy gyilkosság és gyilkosok akik abortálnak de ez van. Az élet lényege hogy az ember élvezettel éljen és minél több időt tölsön úgy hogy jól érzi magát és azt csinálja amit szeretne (persze a törvényes dolgokat) és ebben ne akadályozzon meg egy hiba. Lehet hogy megöl az abortusz sok sok embriót viszont azt se felejtsd el hogy mennyi ember életének a teljes elrontásától és megkeserítésétől véd meg.

Az eszköz brutális igen de a célért csinálják az emberek ami pedig jó. Aki abprtuszt hajt végre okkal csinálja nem pedig azért mert ölni akar.

2015. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/181 anonim ***** válasza:
54%

Nem általánosítanék, szerencsétlen emberek vannak szépszámmal anélkül is hogy korábban született-e mint tervezték vagy sem. Ez semmit nem jelent totálisan semmit!Én meg ismerek olyat aki szintén ilyen fiatalon szült, a ficko meg othagyta. Mégis tudott tanulni később talált normális partnert aki felvállalta őket...mai napig normálisan élnek.

Mit jelent nálad az hogy nélkülözni?

Nem kapja meg mindig a legújjab legmenőbb játékot mondjuk?

Mert mi is így nőttünk fel, sőt ismerek olyat nem is keveset akik valóban szerényebben. De legalább tisztességes emberekké váltak akik tudják honnan indultak, emiatt mindenük megvan :) megse mondanád hogy egykoron nem tehetős családbol származtak...akinek meg mindene megvolt hova jut? Csak abból él amit a szülei alátesznek. Herdálja a javakat de gazdálkodni meg nem tanult meg...és tőled nem is fog. Hiába vállalsz gyereket majd 35-40 évesen svájci bankszámlával a neveden. Te mit átadni neki a pénzen kívül nem fogsz tudni semmit.

2015. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!