Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Teherbe este és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teherbe este és még csak 18 vagyok, szerintetek ha elvetetném az gyilkosság?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/181 anonim ***** válasza:
0%

Még zárásként megjegyezném, miután te is elismered azt hogy az abortusz gyilkosság, ennek tükrében ezt ajánlani valakinek kimeríti-e a gyilkosságra bujtogatás fogalmát? Igen!

Másrészről szörnyen közhelyes és demagóg vagy ha ilyen dolgokkat fontosabbnak tartod mint a véred, mint pl. Munka, karrier, bulik, és egyéb olyan dolgok amik a te hibás "énközpontú" világod alapja.

Mint leírtad így is rossz a mai világban, de te azért kampányolsz más le se maradjon ebből asok "jóból".

Sok fiatal annyira építi akarrierjét, hogy évek alatt semeddig nem jutott benne. Ez mondjuk nem csupán az ő hibájuk, csak részben. Részben pedig ennek a szétrohadt beteg társadalomnak a hibás degenerált modellje, ami hamarosan kártyavárként fog összeomlani.

Mint mondottam te nem vagy jövöbelátó, hogy 100% bizonyossággal megmond mi vár rá ajövőbe. Ha pedig csak ijesztgeted olyan dolgokkal amiknek nincs valószínűsége, csak fifti-fifti elég rosszmályú ember lehetsz. Semmi közöd hozzá. Te gyilkolhatod a saját magzatod, mást ne beszélj rá erre. Előtte még nagyon szép évek állnak, és sok egyetemista kivénhedt karrierista üres csaj, már álmodozik a gyerekről, lassan 25-30 évesen. De még egy valamire való munkát nem sikerült találnia...gyerek nélkül. Egy szar pénztárosi tescos állás mint mondtam nem ér annyit mint a gyermekem élete...bár tudom! Neked a terveid a fontosak. Megnézném, hogy megyőzöd a saját gyereked, a boldogulás miatt kellet, hogy megöljelek...nem akartam hogy nélkülözz, így jobb neked! Gondolom lelkiismereted sincs hogy ezt végiggondold! Valóban sajnálatra méltó alak vagy! Téged jobban kellene segíteni mint a kérdezőt.

2015. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/181 anonim ***** válasza:
62%

''nem ócsárollak'' hát igen látom. Minden esetre igen fontosabbnak tartom a jövőmet mint egy olyan még nem is élő emberét akinek még csak az esélyevan meg arra hogy megszülessen. Nem fogom végleg elrontani egy ilyen miattt az életem. Nem ezért verekedtem magam keresztül jó sok mindenen és nem azért küzdöttem ilyen sok időn keresztül hogy aztán egy lyukas koton rombadöntse ezt mind.

És igen nekem sokkal fontosabb lenne a saját jövőm. Már csak azért is mert ha 1 évesen lenne gyerekem tudom hogy nem tudnám mit kell csinálni és ezért biztosan másra bíznám a feladatot. Ez pedig nem működik hogy hagyom hogy megszülessen a gyerekem azért hogy utána lószart se tudjak vel kezdeni. Majd érett korban amikor már van fogalmam az ilyenről akkor bevállalom hogy felnevelek egy gyereket. De spontán kényszerből nincs értelme. A gyereknek sem és nekem sem jó. Akkor meg minek?

És mint mondtam ez amúgy sem ugyan az a gyilkosság mint például lelőni egy élő embert. Ha nem így lenne akkor vajon miért engedélyezik az abortuszt sok helyen?

És amúgy sem azért létezik az abortusz hogy mnden áron gyilkolhassanak azok akik elvégzik a műveletet. Kényszer megoldás egy hiba kiküszöbölésére. Lehetne más megoldás is rá ezt én is alátámasztom de mivel nincs ezért maradt ez. És hiába kegyetlenség, akkor is szükséges és sok esetben nélkülözhetetlen. Ennyi.

És nem ''buzdítani akarom a kérdezőt hogy gyilkolja meg a gyerekét'' hanem elmondtam a véleményem mivel ő kérdete hogy mit tegyen. Elmondtam hogy mi lenne az optimális egy átlago esetben.

Nem kell ilyen hisztisnek lenni hogy minden szavamban a rosszindulatot lássad, mert ha az életben is ezt csinálod akkor garantálom hogy senki nem fog szeretni.

2015. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/181 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha elég érett leszel, hogy megérts miért fontos az emberi élet, és ha nem tartod magad többre a másiknál (jelen esetünkben egy olyan gyereknél aki megsem született, saját magad énvilágközpontú életét) akkor belátod, hogy sose volt igazad...Van aki sose válik jó szülővé...valószínűleg ha felmerül benned ez a dolog, hogy megöld a magzatod, nem sokat jelent később se, hogy él-e vagy hal..mint mondtad majd később lesz másik...mint egy szakadt papucs...Csak minek? Minek neked gyerek? Közelébe nem vagy a szülői léleknek...és arról próbálsz itt vitatkozni, amit nem értesz, nem érzel? Az élet nem egy holywoodi film, hogy minden megtervezetten történjék! és erről pont az nem tehetsz akit megölnél, csak azért mert számodra kellemetlen! Neked kellemetlen a saját gyermeked! és nem a kérdezőnek! Ez a te véleményed sajnos...egyszer majd rájössz ha születik a gyermeked, hogy mit mondtál róla..ha korábban jön egyszerűen kidobod....Nagyon sajnállak téged!
2015. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/181 anonim ***** válasza:
54%

Emiatt az én példám az ÉLET MELLET, míg a te példád a saját szociális helyzeted, állapotod "megoldása"

Ha nem lenne egy forintom se, akkor is felnevelném...a boldog gyerekkorhoz nem pénz kell! Hanem szülői szeretet...és az aki képes megölni az első gyerekét, az sose fogja megadni neki...

2015. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/181 anonim ***** válasza:
75%

Általánosítás. Attól még hogy egy véletlenül becsúszott gyereket elvetetnék mert még nem lenne itt az ideje hogy felneveljem és lekössem magam azzal hogy minden időmet rá fordítom az nem azt jelenti hogy később sem tudnék egy megszületett gyerekkel bánni. És nem arról beszélek hogy csak a pénz számít hogy boldog legyen valaki. Arról beszéltem hogyha az ember eltervezi az életét és próbálja megcsinálni akkor azt ne tegye tönkre egy kis hiba. Nem feltételenül élommunkára és sok pénzre gondolva. Hanem mondjuk arra hogy azt csinálja az ember amit szeret.

Énközpontú meg egyébként rohadtul nem vagyok. Inkább foglalkozom másokkal mint magammal, de azt már nem vállalom be hogy az én életem kárára menjen. Gyilkosság vagy nem, ez van, el kell fogadni mert ez egy hasznos dolog, akármilyen kegyetlen is.

2015. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/181 anonim ***** válasza:
54%
Biztos ezen a véleményen lennél ha téged vetettek volna el...Tudod: "Ez van ezt kell szeretni!"
2015. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/181 anonim ***** válasza:
54%
Látom csak hajtod a magadét. Valószínűleg drog hatása alatt lehetsz, vagy ennyire degenerált vagy, hogy csecsemők meggyilkolását, hasznos dolognak tartod! Beteg vagy kérlek kezeltesd magad!
2015. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/181 anonim ***** válasza:
75%

Igen beteg vagyok mert nem egyezik a véleményünk :) Logikus senkinek sincs olyan kifinomult véleménye mint neked.

És még egyszer mondom hogy nem a gyilkosságot támogatom. Csak én beismerem hogy az abortusz egy hasznos dolog és nem álszenteskedek.

Ha engem vetettek volna el pedig nem is tudnék róla szóval rohadtul mindegy lett volna :) Ha elvetettek volna akkor ez van még csak zavarni sem tudott volna. Mint ahogy a többi elvetetett gyereket sem.

2015. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/181 anonim ***** válasza:
62%
És bocsánat pontosítanék mielőtt elkezdesz itt rinyálni. Nem konkrétan az abortusz folyamatát és kivitelezését ismere el mint hasznos dolognak, hanem azt hogy ezzel meg lehet akadályozni olyan dolgot amit az ember nem kíván és nem akarja vele tönkretenni az életét.
2015. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/181 anonim ***** válasza:
54%

Az életed tönkretétele esetleg ott kezdődik, hogy olyannal bonyolódol testi kapcsolatba akivel csupán ezt az alantas ösztönöd akarod kielégíteni. A következményre nem gondolsz. Kár azon vitatkozni, hogy mi a helyzet akkor ha két pár esetében hamarabb megtörténik ez. Ha szeretik egymást nem fognak problémaként tekinteni a gyerekre.

Másrészt ha te nem lennél, mert elvetettek volna korábban akkor minden emléked örömöd és bánatod se létezne. Nemtudom, hogy neked kár-e ezért. Ha magamból indulok ki akkor igen. És örülök, hogy az én életemről nem olyan felelőtlen emberek döntöttek mint te akik csak a maguk karrierjét tartják szemelőtt :)

2015. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!