Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Teherbe este és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teherbe este és még csak 18 vagyok, szerintetek ha elvetetném az gyilkosság?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/181 anonim ***** válasza:

A pénz az más dolog én most nem arról beszéltem az utolsó kommentemben.

A törődés hiánya alatt azt értem hogy a fiatal szülők azzal sincsenek tisztában hogy mit vállaltak be és éretlen gyerekekként nem tudnak semmit sem a nevelésről és jó eséllyel nem is 'normális' emberek. Úgy értem nem felelősségteljesek nem tudnak reálisan gondolkozi még ahhoz hogy gyereket vállaljanak. Persze nem akarok általánosítani mert vannak kivételek. De lássuk be a többségüknél ez a helyzet. Mint korábban említettem például a cigányok is emiatt olyanok amilyenek, de persze náluk is van kivétel de a többség tudjuk milyen. És pont emiatt.

2015. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/181 anonim ***** válasza:
54%

Mindegy hogy forgatod a szavakat mr.tudatlan gyilkos.

Aki abortuszt követ el okkal vagy ok nélkül embert öl!

Az ember ölés pedig normális értékrendű embernél bűn.

Erről a magzat dologról vitatkozz el szépen egy orvossal, bár nem lesdz hosszú vita...

Sztem egy pár honapos baba még sokáig nem tudatosan csinál dolgokat hanem "reflexből" tudod ösztönösen sír eszik stb...később tanul meg kommunikálni a külvilággal és alkalmazkodni a kinti élethez. Bent az anya pocakjába védve másabb az élet.

Még mindig ezen rugózol, hogy elrontja az életét....miért is? Már korábban leírtam, hogy nem hiszem bármikor is hátrányból indulna, ezzel szemben te még nem indokoltad meg. Igaz ugyis csak fikció lenne. Idelőknél irreális dolgokat, amik egyáltalán nem valószínű hogy így is lenne. Nem vagy te jós...orvos meg még úgy se. Ne adj tabácsokat szerintem, és főleg ne rosszakat!

Az életben sok buktató van. És ez nem egy kisbabától függ

Hát ha megőli a kisbabáját akkor biztosan élete legrosszab döntését fogja hozni. Majd ha neked is lesz sajátod megérted. Akkor majd rohanhatsz az orvoshoz, hogy megszakísd...okot neked ugyis van 100 karrier, munka, életbiztonság, buli, kihagytam valamit? Sajnálom, hogy te a gyermekedet egy fékként éled meg az életedben aki saját kezeddel ölnél meg ha nem a te tökéletesen szervezett naptárodhoz igazodva érkezne, és elhitetnéd magadnak, hogy neki ez nem fáj, ő ezt nem érezte, megse történt....de mégis volt!...ez is téged jellemez. Csak te számítasz!

2015. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/181 anonim ***** válasza:
54%

A cigányokat most miért keveted ebbe bele? Teljesen más vérmérséklet temperamentum. Teljesen más szociális körülmények, mult és kultúra...vannak magyarok akik elcigányosodtak, és vannak cigányok akik el magyarosodtak. Nem tudom van e összefüggés a társadalmi rétegbeli helyzetük szempontjából...sztem nincs. Aki szegény lehet tisztességes, aki pedig gazdag jómódú még lehet csaló...ma se a megélhetés miatt bűnöznek, hanem igényeik kielégítése miatt...na meg persze a szórakozás.

Bár igazából nem tudom miért védem a tévedés ne esdék nincs közöm hozzá. Bárkiért kiálnék ami az abortuszt illeti. Mi éppen nem az a népcsoport vagyunk akiket hátrányosan érintene ha több gyermek születne.

2015. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/181 anonim ***** válasza:

Először is kikérném magamnak hogy én csak magammal foglalkozom. Én pont olyan ember vagyok akinek a környezete a fontosabb mintsem maga.

Másodszor pedig már leírtam.

Azért mert az embereknek van egy tervük hogy mihez szeretnének kezdeni magukkal és ha közbejön egy gyerek annak jó eséllyel búcsút mondhat mert a gyerek korlátozni fogja őt.

És igen én is tdom hogy ez egy fajta gyilkosság. De ez van az élet nem fenékig tejfel, gondolom erre rájöttél magadtól is. Vannak rossz dolgok amiket muszáj megtenni azért hogy később ne jelentsen még nagyobb gondot a konfliktus forrása. De ha már ennyire egy fedél alá veszel minden nemű ember megölését. Bin laden megölése is gyilkosság volt. Most ítéljük el a gyilkost mert szegény Bin laden életét elvette? Nem. Az ő megölése is azért történt meg hogy elkerüljék a további bajokat amik tőle származtathatók.

Az a baj veled hogy nem reálisan látod a dolgokat. Logikusan kéne végignézni a dolgokon nem pedig az erkölcs meg a tisztesség bla bla bla....

Én is tudom hogy a gyilkosság nem szép dolog de mint mondtam néha rossz dolgokat kell elkövetni hogy ne legyen belőle nagyobb baj. Remélem ezúttal már sikerül felfogni a kommentem mondanivalóját..

2015. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/181 anonim ***** válasza:

33-mas én csak példának hoztam föl őket.

Nem szidni akartam őket vagy ilyesmi. Persze nekik a kultúrájuk meg a hagyományuk is közrejátszik abban hogy korán szülnek meg minden. De náluk is a gyerekek nem megfelelő nevelése nagyrészt ebből származik hogy éretlenek a szülők és tapasztalatlanok. De persze mondom van kivétel ebből is. Én is ismerek teljesen tisztességes inteligens és jó életű cigányt.

2015. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/181 anonim ***** válasza:
54%

Látod látod, csak engem igazolsz.

Felhoztad példának a terrorista megölését! Így további életeket mentettünk meg! Hellyes ezt támogatom.

De mi a különbség? Egy magzat, és egy 60 éves terrorista között? Van egy pár...de vádolni csak a tettei miatt tudod! A gyilkost megkell ölni! De egy olyas valakit is aki nem követett el semmit? Ennyi etővel téged is le lehetne lőni...mert csak 20 évvel vagy több mint a szóbanforgó magzat...jah és te több bünt is követhettél már el életed során! Kezdve a gyerekcsínytől egésszen....

Nem ugyan az amiről beszélsz.

Te egy gyilkost ítélsz el, de ugyan azzal a könyedséggel mint egy ártatlan megnem született életet! Csak az ok nem terrorizmus, hanem az hogy útban van!

Ez van! Megtörtént! Történnek rossz dolgok az életbe váratlanul! Például baleset, halál! Egy gyerek nem rossz dolog! Bár te lehet jobban örülnél ha mindkét lábad amputálnák egy gyerek hellyet...kapizsgálod?

Most bizonyíthatja hogy értee felnőtt, és úgy látszik ő könnyebben hamarabb meg is értette. Amibe nincs semmi különös, egy anya igazán tudja mit jelent az élet! Aki megöli a gyermekét, valami lékből kapott hiszti miatt, hogy mi lessz most velem! Az nem lessz jó szülő x év mulva se! Mert az életébe bekövetkezett változásokat nem képes áthidalni, és tudatlansága végett rossz dolgokat cselekszik! Jelen esetben gyilkosság!

2015. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/181 anonim ***** válasza:
54%

Leírtad mit gondolsz, én is így tettem. Van lehetőséged neked is megfontolni saját akaratodból, átgondolni ezt az álláspontod.

Én azonban leszögezem, hogy a magzatok lemészárlása, a gyermekölés gyilkosság. És mindenki aki ebben egyetért, pártolja az bűnrészes, maga is részt vesz benne!

Ártatlan emveri élet kioltása, ráadásul egy gyermeké nagyobb bűntett a szememben mint akármelyik történelem során elkövetett háborús bűntett!

Én nem ítélkezem az ártatlanok felett, ez a különbség kettönk, és a halálhoz való jogbirtoklásunk között!

2015. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/181 anonim ***** válasza:

Nem tudom feltűnt-e de azért hoztam fel Bin ladent mert te általánosítottál a gyilkosságról és ellenpéldát próbáltam felhozni arra hogy minden gyilkosság ugyan az.

De látom túlságosan el vagy foglalva azzal hogy engem ócsárolj mert más a véleményem a témával kapcsolatban. És mert én képes vagyok reálisan látni a dolgokat és nem pedig csak az ''erkölcsi szememmel''.

Persze tudom hogy nem a legjobb megoldás hogy öljük meg a gyereket. Ha lenne más megoldás amihez nem kell ölni de megoldalá a próblámát valószínűleg én is azt választanám. De jelenleg ez az egyetlen használható dolog szóval ha szükség van rá használni kell, ez van.

2015. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/181 anonim ***** válasza:
54%

Nem ócsárollak, rossz példákat hozol fel.

Nem vagy tisztába az abortusszal, az élettel és a halállal se. Az emberek nem egyformák! Nem futoszalagon gyártott termékek! Bár igaz a golyóra mindenki ugyan úgy reagál. Nem ítélkezhetsz halállal egy olyan ember felett aki ártatlan. Aki viszont gyilkos az felveti a HALÁLBŰNTETÉS fogalmát! Tudod kicsit ez más szekció már, ami nem ide tartozik.

Már leírtam a lényegi különbséget, mikor abortusdzal gyilkolsz egy ártatlan embert fosztassz meg az élet lehetőségétől. Viszont ha egy veszélyes elmeháborodott gyilkost ölsz meg, igazsögot szolgáltatsz, és elejét veszed annak hogy újjab életeket vegyen el...érted? Rossz példát hoztál fel. Ez azért lehet mert roszzul értelmezed az élet fogalmát. Talán neked jobb is ha nem lesz utódod! Viszont mástól nem veheted el a gyermekáldás örömét. Őszintén sajnállak. Volt szerencsém!

2015. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/181 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem érted. Te általánosítottál hogy akármilyen gyilkosság ugyan az mint az abortusz. Erre hoztam fel az elenpéldát hogy bin laden megölése is gyilkosság és egy abortusz is. Viszont ezzel azt szerettem volna mondani hogy nem, nem minden gyilkosság ugyan olyan. ( ha még nem esett volna le igen most egyetértek veled ebben) Viszont ezt azért hoztam fel mert szerintem egy áltagos gyilkosság és egy abortusz közt is van különbség. Nem ugyan az ha pl valakit megölnek rablás közben vagy egy magzatot megölnek abortusz során. Az abortusz véleményem szerint messze nem annyira elítélhető mint egy átlagos gyilkosság. Vajon miért engedélyezi ezt a törvény és miért ítéli el az említett átlagos gyilkosságokat? Mert nem ugyan az a kettő.

De igazából hiába vitatkozunk mert te nem vagy képes átlátni azt amire én utalok és más szemszögből figyelni a dolgokat hanem csak a saját szemszögedből ami szent és sérthetetlen. Amit te mondasz az úgy van és kész, ha más valakinek a véleménye az dögöljön meg :)

Tudod ha reálisan gondolkoznád és eltudnál tekinteni a megkérdőjelezhetetlen álláspontodtól lehet értenél is valamit a mondanivalóm lényegéből.

Minden esetre én nem is fogok görcsölni fölösleges dolgokon mert képes vagyok elfogadni olyan dolgokat is amik távolesnek az én nézeteimtől ,veled ellentétben, és képes vagyok több szemszögből reálisan átlátni a dolgokat :) Sajnálom hogy neked nem megy, úgy lehet még értelme is lett volna a vitánknak.

2015. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!