Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Teherbe este és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teherbe este és még csak 18 vagyok, szerintetek ha elvetetném az gyilkosság?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 19:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/181 anonim ***** válasza:
54%
Magadat vetesd el ha már ennyi eszed van
2015. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/181 anonim ***** válasza:
ha már ennyi eszem van?.... Mármint ennyi eszem hogy nem rontanám el az életem ha nem lenne muszáj? Hát ha szerinted ez hülyeség akkor felőlem rontsd el a saját életed én nem fogom :)
2015. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/181 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert te elrontod, másnak korán sem biztos hogy elromlik. Nem te vagy mindenki és nem is általánosíthatsz. A társadalmi helyzet sem ugyan az.

De mi is ara biztatunk téged nehogy elronsd az életed semmivel, főleg ne egy gyerekkel, mert nyűg sok pénzbe van, időigényes és később olyan hülyeségeket fog írogatni mint az előző hozzászóló...

2015. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/181 anonim ***** válasza:

Hülyeség az ha reálisan látom a dolgokat? Érdekes :) Gondolkodjon akkor mindenki úgy mint a bölcsészek meg a durván vallásos emberek és ne lássunk tisztán semmit :)

Sajnálom de én szeretek a valóságban élni. Ha neked az a jó hogy hitetgeted magad az erkölcsi baromságokkal amiknek csak annyi értelme van hogy a lelkiismereted nyugtatod meg akkor hajrá. Nem nekem lesz rossz később

2015. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/181 anonim ***** válasza:
54%
Igen az a fontos neked ne legyen rosz....ez a legfontosabb.
2015. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/181 anonim ***** válasza:
54%
Az pedig, hogy reálisan látod a dolgokat valóban hülyeség mert fogalmad sincs az élet-halál fogalmáról, az abortuszról, és úgy általánosságban sok mindenről azok alapján amit leírtál. Te csupán azt szajkózod, hogy szemrebenés nélkül kikapartatnád a véred, saját gyereked, csak azért nehogy eless egy olyan munkától, ami 10-20 ezer forintal jobban fizet majd. Gratulálok a döntésedhez. Biztosítod a "boldog" jövöd...már csak az a kérdés bennem, ha saját gyereked is megölnéd ezért mit tennél egy idegennel aki akadályoz bármiben...te egy csődtömeg vagy.
2015. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/181 anonim ***** válasza:
62%

De ige nan fogalmam az életről és a haálról csak különbséged tudok tenni egy gyilkossgágtól és az abortusztól, mivel a kettő nem teljesen ugyan az.

Másrészt nem egy munka miatt hanem azért hogy ne csessze el az egész hátralévő életemet, vagy legalább is a nagy részét.

Másokat ne mölnél csak azért ha keresztbetennének nekem, mive laz ne mugyan az mint egy abortusz. Azt megoldanám máshogy mivel azt máshogy is meglehet oldani. Az abortuszon kívül nincs másik megoldás ezért választanám ezt, de ezt már korábban is leírtam. Csak vissza kéne olvasni.

2015. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/181 anonim ***** válasza:
62%
Hogy döntöttél kérdező?
2015. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/181 anonim ***** válasza:
54%

Hogyne lenne más megoldás? Bár te csak ezt látod. Neked ez a "megoldás" ha megöleted.

Ha hamarabb jönne a gyerekem akor is felnevelném mert szeretem :) aki meg szemellenzős lóként ölné meg az biztos nem szereti...és sose fogja igazán szeretni. Mit számít, hogy jó időbe vagy rosz időbe születik? Akor is egy emberről beszélünk, aki ráadásul az utódunk. De őszintén kívánom, neked ink ne is legyen gyereked...mert ha már te is enyit szenvedsz, és agyalsz a tökéletes életet hajkurászva, vagy inkább csak a pénzt? Akkor nem fogsz boldoggá tenni másokat sem. Bocs fiam, a karriert választottam! Beteg ember vagy!

2015. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/181 anonim ***** válasza:
54%
Normális ember egy nem várt betegségen, baleseten bosszankodik, nem a gyerekén! Innen is látszik hogy tekintesz rá, és hogy nem vagy képbe a fogalmakat illetően. Így akarsz bárkinek tanácsot adni? Anyi tudásod lenne mint egód valóban hasznos hozzászólásokat írnál. Nem csak magadat és másokat áltatnál a demagóg, karrierista szürke jövőképeddel. Ami üres és mértanilag betervezett. És amit beárnyékol majd egy korábban elvetetett kisbaba...de te ezt ugyse fogod fel. A te szemedben a gyermeked egy papucs...amit bármikor kihajíthatsz és bármikor szerzel újat. A lényeg, csak neked legyen jó! Nem vagy családérett. Ink ne is adj "tanácsokat" mert ezel a hozzáálásal egyedül maradsz önimádókám!
2015. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!