Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség eléggé kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség eléggé kellemetlen helyzetbe kerültem, nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

16 éves lány vagyok, 1,5 éve tetszikegy fiú, akivel egy helyre járunk edzeni, és ott szoktunk beszélgetni, mondjuk nem sokat, de nagyon kedves segítőkész, ténnylge nagyon kedvelem.

Na most van egy osztálytársam, aki eléggé rámhajtott. Kedves meg jófej srác, de igazából kinézetre se az esetm, és nincs nagyon közös témánk azt hiszem. Elhívott randizni, de én finoman jeleztem, hogy nem igazán, de valahogy a beszélgetés végére még is az lett a vége, hogy elmegyünk majd egyet kávézni, vagy valami. De úgy érzem ezzel megcsalom azt a fiút akit igazából szeretek, és Andrist (aki elhívott randizni) sem szeretném kihasználni, hogy megadom neki ezt a lehetőséget aztán meg pofára essen. Viszont ha úgy nézzük lassan 17 vagyok, és még sosem volt se barátom, de még randim sem, mert inkább lemondtam őket, a plátói szerelmem miatt :D És már szeretném kipróbálni vajon milyen, de nem akarok rosszat senkinek, és most nem tudom, hogy másszak ki ebből a helyzetből. :(

Köszönöm!



2015. márc. 12. 17:23
 1/2 kendrazoltan ***** válasza:
Ha Andrisnak nem mondod meg időben, hogy te nem szeretnél tőle semmit, akkor csak egyre mélyebbre fogod magad ásni a problémába...a "ha nincs ló, jó a szamár is" alapú ismerkedés eleve halott ügy, ne csinálj problémát se neki, se pedig magadnak azzal, hogy rábólintasz olyan dologra, amit nem is akarsz igazán...
2015. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor inkább beszélek vele, nem akarok senkinek kellemetlen helyzetet okozni.
2015. márc. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!