Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a rengeteg udvarló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a rengeteg udvarló, akiknek sorban kellene állniuk?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam az oldalon, hogy még egy átlagos lánynál is sorban állnak az udvarlók, és neki csak rá kell bökni egyre.

Hát, én elvileg nem vagyok átlagos lány (mások mondják), hanem kifejezetten jó nőnek mondanak, mégsem állnak sorba. Csak addig jutnak el, hogy forognak utánam az utcán.

Ha meg elmegyek bulizni, akkor meg gátlástalanul próbálnak taperolni, meg ilyenek. Akik pedig a neten találnak be, tökösen kezdeményeznek, azokról pedig már a köszönésnél lejön, hogy iszonyatosan primitívek.


Szóval, hol a rengeteg remek, klassz, értékes férfi, akik közül lehetne válogatni? :)


2015. márc. 15. 16:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%-os honnan tudod, hogy nem szűz a kérdező? Tudjuk, hogy te egy nem szűz nőt egy darab sz*rnak tekintesz.
2015. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%

Neked is tenned kell érte hogy tolongjanak érted

Küldesz egy képet privibe hogy tényleg igaz-e hogy nagyon jó nő vagy?

2015. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
lehet,hogy túl öreg vagy:D
2015. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet senkinek.
2015. márc. 15. 16:14
 15/33 anonim ***** válasza:
Ott vannak azok a barátnőidnek is.
2015. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

Ezzel en is igy vagyok.

Sok korombeli mar a 20. Sracon van tul, nekem pedig meg egy baratom se volt mert akiket megismertem, nem voltak szimpatikusak, vagy a legjobb (fiu) baratom kormanyzott el toluk. A nem szimpatikus alatt azt ertem: bunko, csak 'arra' kellenék. Aki meg a neten ir, eloben csak nez, de nem szol egy szot sem.

16/l

2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Csak egynek, de ő teljesen kivételes eset.


De pl. van olyan barátnőm is, akinek 23 évesen még egyetlen kapcsolata sem volt, pedig gyönyörű, és mellé nagyon kedves, rendes lány. De mindenki, aki próbálkozott nála, fatal error volt. :S

2015. márc. 15. 16:21
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Ott vannak azok, csak nem néznek ki elég jól számodra. Bennem pl. megvan mindaz, amit értékekként felsoroltál, de a valóságban szóba se állnál velem, mert ronda vagyok és kicsi.
2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
17: akkor vagy vele van a baj, vagy ahol keresgél nem jó hely.
2015. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

# 18


Nem, benned nem nagyon vannak ott, legalábbis a tartást már eleve kizártad ezzel az önfikázással, meg azzal is eléggé elvágtad magad, hogy egyből arra gondolsz, hogy aki nem tetszik külsőre, az nem is létezik, nem is veszem udvarlónak. Ha jót akarsz, akkor próbáld reálisabban nézni a belső világod!


Egyébként már adtam esélyt olyan srácnak, aki nagyon nem tetszett külsőre.


# 19


Több, mint 10 éve jól ismerem, elég jó barátnőm. Persze, vannak hibái, nem tökéletes, de ki az? :) Viszont az tény, hogy intelligens, hűséges, kedves lány, és ezek mellé még nagyon szexéhes is, és mégis van tartása. Szóval egy indokot nem tudok mondani, hogy miért ne lehetne legalább 1 férfinak álmai nője.

Keresgélni ismerősi révén baráti körökben, vagy egyetemen szokott.

2015. márc. 15. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!