Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a rengeteg udvarló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a rengeteg udvarló, akiknek sorban kellene állniuk?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam az oldalon, hogy még egy átlagos lánynál is sorban állnak az udvarlók, és neki csak rá kell bökni egyre.

Hát, én elvileg nem vagyok átlagos lány (mások mondják), hanem kifejezetten jó nőnek mondanak, mégsem állnak sorba. Csak addig jutnak el, hogy forognak utánam az utcán.

Ha meg elmegyek bulizni, akkor meg gátlástalanul próbálnak taperolni, meg ilyenek. Akik pedig a neten találnak be, tökösen kezdeményeznek, azokról pedig már a köszönésnél lejön, hogy iszonyatosan primitívek.


Szóval, hol a rengeteg remek, klassz, értékes férfi, akik közül lehetne válogatni? :)


2015. márc. 15. 16:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hát ilyen mindenkivel megtörténhet... Lehet csak szerencsétlen szegény lány... Mindenesetre nem szabad feladni, és továbbra is ismerkedjen. Amúgy azt szűrtem le ,hogy van érdeklődő srác, csak nem a jófajtából.
2015. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy minél előbb összejön neki valami normális srác. :)
2015. márc. 15. 17:19
 33/33 anonim ***** válasza:
30%

Te a normálist észre sem veszed.


Amúgy regisztrálj fel társkeresőre és válogass kedvedre!

2015. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!