Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a rengeteg udvarló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a rengeteg udvarló, akiknek sorban kellene állniuk?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam az oldalon, hogy még egy átlagos lánynál is sorban állnak az udvarlók, és neki csak rá kell bökni egyre.

Hát, én elvileg nem vagyok átlagos lány (mások mondják), hanem kifejezetten jó nőnek mondanak, mégsem állnak sorba. Csak addig jutnak el, hogy forognak utánam az utcán.

Ha meg elmegyek bulizni, akkor meg gátlástalanul próbálnak taperolni, meg ilyenek. Akik pedig a neten találnak be, tökösen kezdeményeznek, azokról pedig már a köszönésnél lejön, hogy iszonyatosan primitívek.


Szóval, hol a rengeteg remek, klassz, értékes férfi, akik közül lehetne válogatni? :)


2015. márc. 15. 16:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező szerintem Te egy nagyon finnyás válogatos nő lehetsz,bár kétlem hogy annyira csinos,szexi nő!

Azok nem ide írnak ki ilyen kérdéseket!

2015. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy megértetted a kérdést!
2015. márc. 15. 16:36
 23/33 anonim ***** válasza:
64%

már milyen kérdést? :D

én nem látok benne semmi olyat, ami kizárná, h jó nő lenne.

mégsem lehet olyan finnyás a kommentekre alapozva.


férfi vagyok, de nekem is furcsa amikor azzal jönnek a kanok az oldalon, h biztos már az átlagos nőknél is sorban állnak. ő erről kérdezett, de ti meg őt elemzitek hát grat a szövegértési képességeitekhez!


21/F

2015. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
# 23-as az első, aki felfogta, hogy mi a kérdés.
2015. márc. 15. 16:50
 25/33 anonim ***** válasza:
93%
19: Eddig mennyi srácnak adott jelet? Mennyinek adott esélyt , hogy jobban megismerje? Nagy számok törvénye alapján már lehetne kapcsolata, ha tényleg ismerkedik.
2015. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Adott egy párnak pl. az egyetemen, de mindig jól átverték. Pedig nem a mindenki által istenített, sztármacsókhoz vonzódott sosem.

Még olyan is volt szegénnyel, hogy egy srác nagyon közvetlen volt vele, nagyon jóban kezdtek lenni, ő viszonozta is az érdeklődést, nagyon tetszett is neki a fiú, de aztán kiderült, hogy meleg, és csak barátkozik....

2015. márc. 15. 16:54
 27/33 anonim ***** válasza:
Hogyan verték át?
2015. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

A legdurvább talán az volt, hogy egy hónapig fűzte, ostromolta a srác (határozottan kijelentette, hogy a lelke is érdekli a barátnőmnek), randizgattak, már volt csók is. Volt, hogy hazament hétvégére a fiú (nem Pesten lakott), és napi 20 sms-t írt a barátnőmnek, hogy mennyire hiányzik...stb. Aztán egyik pillanatról a másikra elhidegült, szinte rá sem nézett. Ha barátnőm rákérdezett, hogy mi a probléma, akkor azt mondta, hogy semmi, édesem, minden rendben. Közben egy közös barátjuknak fejtette ki kb. egy vagy 2 hét után (nem emlékszem már pontosan, elég régi sztori), hogy ő csak szexet akart, és megijedt, hogy félreértette a lány, és várakozik, hátha lekopik. Többen noszogatták, hogy legyen már őszinte, mondja meg egyenesen ezt a barátnőmnek... És akkor megmondta. Odament, és csak megmondta, hogy sajnálom, hogy félreértetted, én nem akartam komolyat. Aztán elsétált.

Nos, mégis hogy NE értette volna félre, mikor lányregénybe illően udvarolt, és 500x hangsúlyozta ki, hogy a személyisége is hogy megfogta, mennyire sok közös van bennük, és mennyire érdekli a lelke?!

2015. márc. 15. 17:05
 29/33 anonim ***** válasza:
Meg is kapta amit akart a srác?
2015. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. márc. 15. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!