Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talált már valaki gyk-ról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már valaki gyk-ról párt magának?

Figyelt kérdés
Mert egy csomóan próbálkoznak, gondolom valakinek sikerült... Mondjuk annak egyáltalán nem értem a lelkivilágát aki a nemi szervéről küld privátot, de biztos tetszik valakinek..
2015. márc. 17. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen, nem volt tudatos a párkeresés, de a megismerkedés sem.
2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Párt keresni itt a gyakorin olyan mint kaját keresni a szeméttelepen
2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen. Én találkoztam egy 18 éves fiúval és elmentünk sétálni, pizzázni, bulizni, mozizni... stb De végül nem lett több mert mind a ketten láttuk, hogy ennek nem lesz hosszú élettartalma. ( Mindent felesbe fizettünk szóval nem húztam le!! ) 16/L
2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

nem itt kellene ismerkedni fiúk/lányok, hölgyek, urak, nem mondom az interneten nem lehet de nálam ég és föld a különbség egy személyes találkozó vagy egy beszélgetés mint az interneten tessék kimenni szórakozó helyre stb de ne én mondjam már ezt hol lehet keresgélni... aztán meg megy a sírás nem találok senkit hát így nem is lehet normálisan mindenkinek más az arca neten és személyesen remélem érthető volt még ha kicsit durván is fogalmaztam mert ezt látom és omg

18/F

2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen. Lassan 2 éve együtt vagyunk. :)
2015. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én még csak cam szex partnert taltam itt...
2015. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Párt keresni itt a gyakorin olyan mint kaját keresni a szeméttelepen


Egyetértek itt csak selejt van. lol

2015. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
csak szexparnert
2015. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csak én nem találtam még?:(
2015. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hogy a pіcsába jönnek itt össze a csajok a srácokkal, amikor senki sem bízik meg senkiben sem? A lányok nem szándékoznak ismerkedni, mert félnek, hogy egy hülye trógerbe botlanak, aki kiad róluk mindent. A normálisabb srácok sem igen szándékoznak komolyabban ismerkedni, mert félnek, hogy egy hülye trógerbe botlanak, aki nőt mímel, és kiad róluk mindent. Rohadt érdekes, hogy én még egyetlen olyan nőt sem láttam a hozzászólások között hosszú hónapok óta, aki konkrétan valakivel (velem ugyan ne!) ismerkedni szeretett volna.


Erre mit látok egy ilyen kérdésnél? Száz hozzászólásból legalább 90 arról szól, hogy ők itt jöttek össze, nagy a szerelem, már több évtizede (he?) együtt vannak, szerelem volt első hozzászólásra stb. Szerintem ezek a kommentek akkora kamuzások, mint ide Jeruzsálem. Érdekes, hogy akivel eddig beszéltem lányokkal privátban (nem ismerkedés céljából), egyikük sem akar itt ismerkedni, és hozzászólások tömkelegét olvasni erről, hogy nem ismerkedni akarnak itt. Bezzeg ilyenkor hirtelen mindenki innen szerezte meg élete párját.


Hát az kіbaszottul rohadt mód érdekes, nemde?

2015. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!