Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talált már valaki gyk-ról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már valaki gyk-ról párt magának?

Figyelt kérdés
Mert egy csomóan próbálkoznak, gondolom valakinek sikerült... Mondjuk annak egyáltalán nem értem a lelkivilágát aki a nemi szervéről küld privátot, de biztos tetszik valakinek..
2015. márc. 17. 21:42
1 2 3
 21/25 opened paradise ***** válasza:
Megesik...
2015. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

# 20


Ja, már az is kamu, hogy van, aki itt ismerte meg a párját? :D Taps. Neked minden kamu, ami nem téged igazol?


Egyébként a többi dologban igazad van. Érthető, hogy valaki itt nem bízik senkiben. Én bíztam mindenkiben, bárki számára szívesen kibújtam az anonimitásból, szívesen beszélgettem fb-on is. Szerintem nem attól függ, hogy normális-e egy ember vagy selejt, hogy kommentelget-e itt, vagy sem. Viszont egyetlen egy emberrel kellett mellényúlnom, hogy ezerszer ki legyen ide hányva éjjelente a fb adatlapom, hazugságok legyenek terjesztve rólam és a kapcsolatomról...stb.


Elég egyetlen trógert kifogni. Lehet, hogy engem nem visel meg (még mindig szívesen beszélgetek innen bárkivel, bár most már csak baráti célzattal), de lehet hogy más nagyon kiakadna.

2015. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértesz velem, meg is tapasztaltad, milyen görény férgek vannak itt, mégis személyeskedsz, gúnyolódsz, tapsikolsz, és megkérdőjelezed, ha azt írom, hogy itt szinte minden kamu, hiszen semmi sem az, aminek látszik.
2015. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, mert én pl. nem szoktam kamuzgatni, és szerencsére a sok kamus tróger mellett ismerek másokat is, akik szintén így vannak ezzel, és ha te kitalálsz valamit, akkor válogatás nélkül kiterjeszted gyakorlatilag mindenkire (lásd nők, meg most az itteni kapcsolatok). Én abban értettem egyet, hogy sok itt a tróger, ezért nem csoda, hogy sokan bizalmatlanok, nem pedig abban, hogy aki azt állítja, hogy innen van párja, az biztos kamu, hiszen nekem is innen van, és ismerek még több itteni párt is. :)


Egyébként szerinted kinek állna érdekében azt hazudni, hogy innen jött össze valakivel, mikor nem is? Mi motiválna erre embereket?


Megértem, hogy ha valaki egészséges mértékben szkeptikus, de azért kicsit nem árt néha válogatni szerintem.

2015. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer.
2015. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!