Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért leplezitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért leplezitek ha szeretet hiányotok van?

Figyelt kérdés
Eggyik ismerősömmel rég nem foglalkozik senki és mindig bújj belém fele.Látom rajta hogy szeretet hiánya van de nem meri kinyílvánitaní.Ez nem szégyen vagy igen? Ti hogy vagytok ezzel?
2015. márc. 28. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Én nem így gondolom! Emberek vagyunk nem robotok ha nő az illető ha férfi! Nem attól férfi egy férfi hogy kemény mint egy szikla ez másban mutatkozik meg."


Éehet, hogy te nem így gondolod de ettől még a fiatal magyar nők 99 százaléka így gondolja, hiszen semmi empátia nincs bennük. Ha egy férfi nem olyan, mint a szikla, akkor emberszámba sem veszik, nemhogy férfiszámba ez a szomorú helyzet.

2015. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagy, hogy ezt észrevetted az illetőnél:). Szerintem nem szégyen, ha egy olyan személynél "próbálkozik", aki fogadóképes erre.

Nekem az alaptermészetem ilyen: nagyon érzékeny vagyok és szeretnék szeretni, de ilyet azért nem mernék tenni.

2015. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De mindenkinek szüksége van törődésre és az hogy a nőknek szerintetek nem teccik nem biztos hogy így van.Nem mindenki olyan mint a másik,és aki nem nézi emberszámba a másik érzéseit azok a nők semmit nem érnek!
2015. márc. 28. 20:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor a fiatal nők 95 százaléka nem ér semmit.
2015. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az emberek már nem eggymással foglalkoznak,hanem azzal amiből nekik érdekük van.Szinte csak érdek emberek vannak,és sok felszínes nő.
2015. márc. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!