Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek mindig azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek mindig azzal a férfiak, hogy a nők válogatósak?

Figyelt kérdés

Nem azért, de az előző barátom töbszörösen megcsalt nekem még úgy is kellett, mert megbocsátottam neki, aztán kidobott, azzal a szöveggel, hogy már más barátnője van. Utána összejöttem a jelenlegi barátommal vele már több mint 9 hónapja vagyok együtt mégsem akarom lecserélni mert nagyon szeretem. Akkor mire föl ez a sok idióta kijelentés?

És nem csak én vagyok ilyen, van egy lány ismerősöm aki már 3 éve ugyanazzal a barátjával van.


2013. aug. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert így is van, a többség válogatós.

És mi pasik is válogatósak vagyunk a többség, ennyi.

2013. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok is, ahogy a férfiak is. Mi ezzel a gond? Miért kéne bárkinek is beérni olyannal, aki neki nem jó? Általában a férfiak nem jönnek ezzel szerintem, legfeljebb azok, akik udvaroltak egy lánynak de azok mégsem őt választották.
2013. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A többség tényleg nagyon válogatós, vagy nem is akar párkapcsolatot. Nem mindegy hol ismered meg, ha társkeresőn, akkor szinte biztos, hogy válogatós. Ha mondjuk szórakozóhelyen, akkor meg jó esély van rá, hogy nem párkapcsolatot szeretne.
2013. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert azok..
2013. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés és a magyarázat rohadtul nem függ össze, csak nekem tűnt fel ez ??


Na mind1. Én lány vagyok és válogatós vagyok, a barátnőim is azok, más nevében nem tudok nyilatkozni, de sztem te is csak a saját és a közeli ismerőseid nevébe tedd...


Mellesleg az, hogy többször megcsalt a barátod és mégsem hagytad el, sőt még hagytad , hogy még nagyobb hülyét csináljon belőled...Ezzel én nem dicsekednék.

21L

2013. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányok válogatósabbak, mint a fiúk, mert nekik kell udvarolni és emiatt ők megtehetik. Ennyi.
2013. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!