Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint divat a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint divat a homoszexualitás, azok válaszolnának ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

1. Szerinted mi okozta a heteroszexualitásodat?


2. Mikor és hogyan döntötted el, hogy heteroszexuális leszel?


3. Lehetséges, hogy heteroszexualitásod csak egy átmeneti állapot, amit majd kinősz?


4. Lehetséges, hogy azért vagy heteroszexuális, mert félsz az azonos neműektől?



5. Ha még soha nem volt kapcsolatod veled azonos nemű személlyel, akkor honnan tudod, hogy nem az volna a jobb? Nem lehetséges, hogy csak nem találtad meg a megfelelőt?


6. Kinek mondtad el, hogy heteroszexuális vagy? Hogyan fogadták?


7. A heteroszexualitással nincs semmi baj, amíg másokat békén hagysz. De miért van az, hogy a heteroszexuálisok közül annyian szeretnének elcsábítani másokat?


8. A legtöbb gyerekeket molesztáló felnőtt heteroszexuális. Szerinted biztonságos dolog egy szülőnek heteroszexuálisokra bíznia a gyermekét? Különösen heteroszexuális tanárokra?


9. Miért van az, hogy a heteroszexuálisok állandóan láthatóak akarnak lenni és mutogatni akarják magukat? Miért nem tudnak meglenni anélkül, hogy közszemlére tennék szexualitásukat, amikor nyilvánosan csókolóznak, jegygyűrűt viselnek, vagy a párjukról beszélnek?


10. Hogyan lehet valóban kielégítő a kapcsolatod egy más nemű emberrel, ha fizikailag és érzelmileg is annyira különböztök egymástól?


11. A heteroszexuális házasságot az egész társadalom támogatja, mégis az ebben az évben kötött házasságoknak több mint a fele válással végződik majd. Miért van olyan kevés sikeres heteroszexuális kapcsolat?


12. Ha arra gondolsz, mennyi problémával kell a heteroszexuálisoknak szembenézniük, szeretnéd , ha a gyerekeid heteroszexuálisok lennének? Megfontolnád-e, hogy terápiára küldd őket, hogy megváltozzanak?



2015. ápr. 3. 11:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Aha nyilvánvalóan. Ennél idiótább érvet még nem hallottam, komolyan. Már csak azt nem értem, hogyan verném ki a farkam, amikor nő vagyok. Meg azt sem, hogy honnan veszitek, hogy mélyen vallásos vagyok, csak azt mondtam, hogy a vallásos neveltetésemnek IS köszönhető, hogy hetero lettem. Egyébként hiszek meg minden, csak azt azért nem hiszem, hogy elvakult lennék...

Ha már ennyire a saját igazatokat akarjátok megvédeni, legalább elolvashattátok volna a szövegeket figyelmesen.



Amúgy áruljatok már el valamit, mért van az, hogy minden homoszexuális fériről első pillantásra lejön, hogy az. A hangjáról, öltözködéséről, viselkedéséről azonnal lejön, hogy meleg. Miért van ez? Ha én meleg lennék nem kürtölném világgá.

2015. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy áruljatok már el valamit, mért van az, hogy minden homoszexuális fériről első pillantásra lejön, hogy az. A hangjáról, öltözködéséről, viselkedéséről azonnal lejön, hogy meleg. Miért van ez? Ha én meleg lennék nem kürtölném világgá."


Te tényleg ennyire hülye vagy?

Én meleg vagyok, rengeteg meleg ismerősöm van. SENKIN nem látszik semmi. Érted? Senkin. Az általánosításon kívül nem futja másra? Ez kb olyan, mint amikor valaki kijelenti, hogy minden nő k..rva. Vannak lányosabban öltözködő melegek, és vannak lányosabban öltözködő heteroszexuálisak is. Mi a francot zavar téged az, hogy valaki hogy öltözködik?

És szerinted a heterók nem kürtölik világgá, hogy heterók?

- megfogjátok egymás kezét

- csókolóztok nyilvánosan

- simogatjátok a párotokat

- elmondjátok mindenkinek, hogy együtt vagytok

stb. És nekem ne gyere azzal, hogy rád egyik sem igaz.

Persze, te ezt nem veszed híresztelésnek, mert neked ez teljesen természetes. De ha én megfognám a párom kezét az utcán, már mindjárt jönnének a beszólások, meg a csodálkozó lenéző tekintetek. Ha szerinted ez normális, csak sajnálni tudlak.

És remélem ilyen felfogással nem lesz gyereked.

2015. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én pedig remélem, hogy te nem fogadsz örökbe gyereket. Jó szar élete lenne.
2015. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De mondjuk úgy tudom, itt Magyarországon szerencsére nem lehet.
2015. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Csak kibújt a szög a zsákból! :)

Ugyanolyan buta beszűkült ember vagy, mint oly sok gyűlölködő. Ha nincs normális ellenérved, nem tudsz érdemben mit válaszolni, már mindjárt elintézed 1 soros sértegetéssel.

És innentől azt írsz amit szeretnél, nem fogok már rá válaszolni, mert őszintén nem látom értelmét ennek a veszekedésnek. Olvass utána a dolgoknak, többre mész vele.

Szép napot!

2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!