Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre elhagyja a barátnőjét, és velem legyen?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a történet. Van egy nagyon jó barátnőm, neki a bátyjáról van szó. 25 éves, és már lassan 6 éve párkapcsolatban él. Gyakran vagyok náluk, alszom náluk, és akarva akaratlan hallom, hogy majdnem egész nap veszekednek,amikor ők is ott vannak. Barátnőm mesélte még jó egy éve, hogy folyamatosan csalják egymást, egyszerűen haldoklik a kapcsoltuk. Már akkor is. És a mai napig együtt vannak. Én meg minél többet beszéltem vele, találkoztunk, úgy szerettem bele fokozatosan. Fél évvel ezelőtt egy buliban találkoztunk, és végre,megcsókolt. Én egyből a nászindulót dúdoltam, olyan boldog voltam, hogy madarat lehetett volna velem fogatni, majd a húga visszarántott a földre, és közölte velem, hogy úgyse én leszek az a lány, aki miatt majd szakítani fog a barátnőjével. Már azóta el is mondtam neki hogy mit érzek iránta, de nem mondhatnám, hogy pozitívan reagált. Mit csináljak, hogy velem legyen? Az ő kapcsolatuk ez így inkább vicc mint szerelem. Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm!

2014. máj. 9. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A húgának igaza volt, nem miattad fogja otthagyni.

Semmit nem tudsz, keress mást.

2014. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt egy pasira rá startolsz, talán nem ártana ha emberileg önmagadat "kicsit" takarítanád.Basszus hogy van gyomrod ott aludni, még ezek után, és mint a keselyű ....?
2014. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ő már nem otthon lakik, csak délutánonként vannak ott egy egy órát. A barátnőmnél alszom, nem nála.
2014. máj. 9. 09:54
 4/20 anonim ***** válasza:
Drágaság neked semmi közöd sincs mások kapcsolatához nem még ítélkezni felettük és a kapcsolatuk felett. Egyáltalán tudod, h min szoktad veszekedni? Nem hiszem..Azért mert a húga a barátnőd, attól még te ugyan úgy csak egy kívülálló vagy és igen, szégyellhetnéd magad, h ennyire rosszmájú vagy és másoknak rosszat kívánsz (még akkor is ha nem egy tökéletes kapcsolat) csak azért, h neked jó legyen. A másik dolog: Honnan veszed, h veled boldog lenne? Honnan tudod, h ha ti összejönnétek akkor a ti kapcsolatotok nem ilyen lenne?
2014. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sehonnan ne vegy...

Nézd, ha tényleg haldoklik a kapcsolatuk, anynira, hogy bár mecsókolt téged, mégse lett folytatás, akkor gondolod, hogy rád vágyik?

Hát, sajnos nem...

2014. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom. De az biztos, ha én szeretek valakit, sose csalom meg. Nem hogy orrba szájba, mindenkével, minden héten. Ez így már nem kapcsolat. Szerintem.
2014. máj. 9. 10:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a csók is valamiért megtörtént. És se ő sem én nem voltunk illuminált állapotban. Nagyon jól tudta, mit csinál.
2014. máj. 9. 10:02
 8/20 anonim ***** válasza:
Te nem csalnád meg az lehet, de a pasi lehet, h szívbaj nélkül megtenné veled is. Figyu, nem tudod, h min veszekednek, nem tudhatod, h milyen problémák vannak az életükbe! Igaz, a megcsalás nem ok semmire, de ha még így is együtt vannak, akkor nem fogja a srác a bnőjét még miattad sem elhagyni... Inkább keress mást. Mondjuk nem tudom, hol az eszed, de én alapból nem tudnék összejönni egy ilyen gyerekkel aki csalja a barátnőjét, mert az járna a fejembe, h velem is akár ugyanezt megtehetné...
2014. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ahogy 8 monjda.

És igen, pasik mások, nekik nem jelent sokat egy ilyen...

2014. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom. De nem lennék benne egy olyan kapcsolatban, ami nem működik. Akkor keresek mást. Én megadnék neki mindent. És ezért lehet nem kacsintgatna félre.
2014. máj. 9. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!