Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek róla, hogy megtört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tehetek róla, hogy megtörtént, megbántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm pasijával egymásba szerettünk, de megbeszéltük hogy elnyomjuk magunkban. Egyik este kocsmáztunk, nagyon sokat ittam, a fiú hazakísért, bedőltünk az ágyba és megtörtént és egy hónap múlva kiderült hogy terhes vagyok. Közben van egy külföldi srác akibe bele voltam zúgva és közölte hogy csak miattam hazajönne, mert rájött hogy szeret (négy éve élt kinn Párizsban). Most nem tudom, hogy mit tegyek, tanácstalan vagyok teljesen! 22 é lány

2015. ápr. 9. 01:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem, hogy ezen az oldalon mindenki erkölcsi fároszként ítélkezik mások felett. Itt még senki sem hibázott, és mindenki a megtestesült hűség. Olyan jó ez a szép új világ!
2015. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!