Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden nő hogy minden férfi álma egy barátnő?

Figyelt kérdés
Én pl nem vágyom barátnőre...idő, pénz, stressz...csak nyivákolna hogy miért vagyok csóró meg a többi hülyeség is..cserébe ő meg tud kínálni egy puncit, mást nem nagyon, mert a nők nagy része még csak nem is szórakoztató.
2015. ápr. 10. 03:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden férfi hiszi azt, hogy minden nőnek barát kell.
2015. ápr. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem azt, hogy minden férfi álma egy barátnő lenne, remélem örülsz.
2015. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van Kérdező. Deák Ferenc sosem nősült meg. Nem véletlenül nevezzük a haza bölcsének! :)
2015. ápr. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Az óvodában még minden fiú azt gondolja, hogy minden lány hülye. Ne aggódj, majd te is kinövöd ezt.
2015. ápr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nős vagyok.

Nagyon messze van ez a barátnőtől!

A Deákos poén 10 pontos!

2015. ápr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
És ha kinövöd rájössz hogy mennyire igazad volt...
2015. ápr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért mert így van. És Deák attól még k*rvázhatott
2015. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy minden nő ezt gondolná.


Én például nem gondolom, és soha nem is gondoltam, hogy minden férfi álma egy barátnő.


Aki azt hiszi, az kb. ugyanazért hiheti, mint azok a férfiak, akik szerint minden nő álma az, hogy egyszer férjhez menjen. :-)

2015. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
luzerek luzere aki meg idejar lejaratni magat... Jesszus. 31,F
2015. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Abszolút nem hiszem ezt én se....

De azt sem értem, hogy sok (lúzer) pasi miért hiszi azt, hogy minden nônek, aki neki megtetszik, kötelezô lenne összejönnie vele, meg esélyt adni, különben felszínes 3,14csa, ha nem akar vele kapcsolatot.

2015. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!