Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden nő hogy minden férfi álma egy barátnő?

Figyelt kérdés
Én pl nem vágyom barátnőre...idő, pénz, stressz...csak nyivákolna hogy miért vagyok csóró meg a többi hülyeség is..cserébe ő meg tud kínálni egy puncit, mást nem nagyon, mert a nők nagy része még csak nem is szórakoztató.
2015. ápr. 10. 03:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Egyet kell értsek a kérdezővel. Adott esetben talán jutna egy barátnőre időbeli, pénzbeli ráfordítás, s törődés, de kell a francnak barátnő, mint púp a hátamra. Folyton nekem kéne alkalmazkodnom őkelméhez, folyton nekem kéne figyelnem, lesnem a kívánalmait, folyton az ő időbeosztásához kéne igazodjak, folyton meg kéne osszam vele az egész életem, folyton el kéne tűrjem, hogy az életemben turkál, miközben cserébe kapok egy elhasznált, lestrapált puncit... hát egy nagy lószаrt! A nő csak egy eszköz, egy rongybaba, egy átmeneti megoldás az én életemben, de nem cél.


Őszintén szólva maximum 3-4 napig tudom elviselni ugyanazt a nőt. Pár napig még érdekesnek találom őket, utána viszont már borzalmasan untatnak a hülyeségükkel, és mindegyik nő tök ugyanazokat a köröket futja ismerkedésnél: vinnyogás, panaszkodás a barátnőkre, a szülőkre, az osztálytársakra, a kolléganőkre, mindig csak sipákolnak, elégedetlenkednek, de értelmes, kulturált témához egyik se tud hozzászólni. Ja, és legyek én a megmentőjük, a "hősük", aki kitölti unalmas napjaikat, mert amúgy ők SEMMIT NEM TESZNEK AZÉRT, HOGY ÉN IS JÓL ÉREZZEM MAGAM VELÜK, ÉS NE CSAK ŐK ÉREZZÉK MAGUKAT JÓL VELEM. Önző szаrházi nők! Mi a fаszom vagyok én, valami fizetett cirkuszi bohóc? És nem mellesleg én vagyok ám a hülye, a tudatlan, mert nem ismerem a női parfümöket, a ruhamárkákat, vagy a Westend első emeletén a butikok neveit...


Semmiben nem különböznek egymástól.

2015. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy minden férfi számára álombarátnő vagyok... és azt hiszem, a férjem sem örülne neki. :)
2015. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

11:

Akkor én mi vagyok, ha nô lêtemre én sem ismerem az általad felsorolt dolgokat?

Ha az emlìtett "nyafogást" (problémákat) inkább osztom meg a barátnõimmel, mint az aktuális pasimmal? (Max ha nagyon rég együtt vagyunk és megvan a bizalmi szint...)

Legtöbb esetben egy doboz Monster Rehab-bel se húzom le ôket, megveszem magamnak. Nemhogy ruhák, egyebek...


Csak annyit kérek, ne általánosíts, mert mindet te sem ismered...

Ja, aki nem fontos, azzal nem töltök idôt.

Aki fontos, teszek érte, hogy jól érezze magát velem.

2015. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert valahogy mélyen előbb-utóbb minden férfi ezt fogja kívánni, még akkor is, ha nem vallja be :) És a nők meg egy férfit kívánnak. És ez így van jól.
2015. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!