Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kilépni végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilépni végleg ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal, kb minden egyes nap együttlógunk, tökjó fiú lány barát voltunk egészen addig míg el nem kezdődőtt a testiség ami már tart egy éve. Ő nem akar kapcsolatot velem, viszont én meg szeretem. Közel is lakunk egymáshoz, akárhányszor próbáltam kerülni és nem keresni napokig eltüntem de akkor ő gőz erővel keresett mindig. Nagyon nemjó nekem ez így érzelmileg tönkrefogok menni ha még sokáig ígyfog tartani. Viszont elmondani se mondhatom neki, mert nem szeretném ha megtudná hogy szeretem, úgy hogy tudom ő nem akar többet fölöslegesnek tartom elmondani. Mi a jó megoldás ilyen helyzetben?
2015. ápr. 11. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez így elég bonyolult. Ha nem akarod elmondani neki, akkor mondd azt, hogy egyszerűen már nem akarsz barátság extrákkalt. Akár azt is mondhatod, hogy most igazi kapcsolatot fogsz keresni vagy valami. Vagy mondd azt, hogy randizgatsz valakivel és nem akarod 'elrontani az esélyeidet'.
2015. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Én a helyedben az igazságot mondanám. A kamu előbb-utóbb kiderül, és bizalom nélkül barátság sincsen.
2015. ápr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:

Marha "jó" barátok lehettek ha az őszinteség hiányzik.

Tudod kik játszanak szerepet egy kapcsolatban?

2015. ápr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki hogy szereted

és ezt így nem tudod tovább csinálni

aztán együtt vagytok vagy szakítotok, de akkor végleg


mennyi idősek vagytok?

2015. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!