Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig nehéz kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig nehéz kilépni egy szociopatával való kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Sokan félreértik a szociopata/pszichopata jelentését. Nem csak azokra mondjuk ezt akik gyilkolásznak.
2015. jan. 27. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen nehéz, mert az ilyen személyiséggel rendelkezők tárgynak nézik a párjukat, akit birtokolnak.
2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem félre, sőt én is pszihopata vagyok s egyátalán nem lenne nehéz a velem való kapcsolatból kilépni, legyen bármilyen.
2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nehéz, és miután sikerül kilépned utána is nehéz lesz. (saját tapasztalat)
2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Egyes kommentelőnek fingja nincs miről beszél.

Szerintem egy másik kérdésre válaszolt.

2015. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért a szociopata és a pszichopata jelentését ne mossuk össze, vagy te sem tudod miről beszélsz ...
2015. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hónapok óta nem találkoztam vele, párszor beszéltem vele. Mégis még a fejembe van és tudok rá gondolni, holott tudom, hogy mik a hibái és hogy vannak olyan dolgok amiket normális ember nem csinál/mond mégis nehéz... bár hozzá kell azt is tenni, hogy nekem ő volt a legelső, talán ezért is jelentős.
2015. jan. 27. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:

igen. birtokolni akar.

ráadásul manipulál,jó színész.ha kiakarod dobni akkor is.

2015. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,mert ők hamar dühvel reagálhatnak az ilyenre és utánna nem lesz megbánásuk arra,amit tettek és a szociopaták/pszichopaták gyilkosnk.Vagy fizikailag vagy lelkileg ölnek meg..1 biztos...nem fogják nagyon megbánni.Van az ilyenről egy film..
2015. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, hogy befolyásoljon akkor igen.
2015. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább a szex jó vele?
2015. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!