Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az egyik közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egyik közeli barátom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli fiú barátom, és már kb 3 éve egy lányért van "megbolondulva" akit nem kaphat meg. Nem tudom miért, de amúgy elég jó pasi, helyes is, sportos is meg ilyen igazi macsó lehetne... de már nagyon rég óta ugyan azt a lányt próbálja fűzni, semmi sikerrel mert a lány nem is foglalkozik vele úgy.


Több barátnőm is kiszemelte már magának de ő akkor is csak azzal az egy lánnyal foglalkozik. Miért ?



2015. ápr. 11. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ismeret a kokain hero-t?
2015. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem
2015. ápr. 12. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért is fel akarja szedni, hogy ne valljon kudarcot, elég önérzetes lehet. Én beszélnék a fejével, hogy verje ki belőle ezt a lányt, mert meg fogja bánni, hogy elvesztegette rá az idejét.
2015. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsó "miért?" kérdésed, remélem hogy csak irónia :D


te vagy amúgy az a csaj akit nem kaphat meg? Na és miért?

2015. ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!