Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
Bár még korántsem vagyok elkésve, kezd zavarni, hogy nem nagyon érdeklem a fiúkat. Valahogy még sohasem jelezte senki, hogy tetszenék neki (kivéve az oviban:)), vagy csak én nem vettem a jeleket. Pedig szerintem nem vagyok kifejezetten visszataszító, vagy ilyesmi, mégis az egyelten jelző amit mondtak rám az volt, hogy vicces vagyok. Most akkor érjem be azzal, hogy amikor nagylány leszek majd megnevettethetem a barátnőim férjeit?
2015. ápr. 12. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100 PM's incoming in 3... 2... 1...
2015. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, ez a kulcsszó, ha bejön, akkor bejön, ha nem, nem.

Mennyi idős vagy?

2015. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia:) Biztos semmi gond nincs veled,de küldhetsz egy képet,és mondok véleményt rólad,és őszintét persze :)
2015. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz...
2015. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

...de akár el is beszélgethetünk egy kicsit, vagy meg is ismerkedhetünk - lehet, hogy a belső a kulcsa a dolognak.

2015. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod az függ attól is, hogy milyen fiúktól várod a jelzést. Nem hinném, hogy csak a fiúk buknak a plázak*rvákra, a lányok pedig a tiszteletre méltó fiúkat szemlélik, biztos vagyok benne, hogy sok lány ugyanúgy a kigyúrt kefehajúaktól várja a jelzést. Azok pedig túl hülyék ahhoz, hogy észrevegyék az igazi lányokat. Várj és egy idő után biztos lesz valaki, aki majd felfigyel rád.
2015. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: az ecsethaj a Sátán új népének jele.
2015. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!