Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki abortuszon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki abortuszon? Milyen volt? Lenéző tekintetek, mészárszék, fájdalom, bűntudat?

Figyelt kérdés
Én nem mehetek, mert hímnemű vagyok, nem rólam van szó
2015. ápr. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még mehetsz, orvosoknál nincs diszkrimináció.
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hugom volt amikor 14 éves volt megakarta tartani de nem tette meg és eléggé megviselte lelkileg
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Bizonyára mindenkinek aki ilyent csináltat van bűntudata.Hiszen az abortusz gyilkosság.
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kár hogy írtad hogy hímnemű vagy, mert akkor elsütöttem volna azt a vicces poént hogy: még nem, 17F
2015. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én csak ott dolgozom a vele szemközti osztályon a kórházba. (Férfi vagyok) És mikor látom jönnek a jobbnál jobb lányok-nők, meg van amikor talpig ruhába, szemüveg, sapka, sál minden hogy ne ismerjék fel őket az halál.:D Aztán nem tudom mi megy benn, mit élnek át de megtörten távoznak és inkább ők néznek a föld felé kijövet után...
2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosoknal abortusznal is csak a penz szamit (csatlakozom az 1-eshez). Amugy keress ra az abortusz szora itt a gyikon es rengeteget olvashatsz rola a valaszok kozott. A kerdesed szerintem kifejezetten provokativ es elore meghatarozo valaszokat feltetelez.

En nem abortuszra mentem, de azt hittek igen. Es lenezes volt, leszaromsag, majd meg tartottak a markukat. Holott a szegeny gyermekem magatol halt meg. Ugyhogy nem irigylem az abortuszosokat, mert ha velem igy bantak, azokkal hogy banhatnak (ez egy konkret orvosra es korhazra es a velem aktualisan talalkozo egeszsegugyisekre vonatkozik, masokrol nem tudok nyilatkozni).

Ismerek abortuszon atesetteket a buntudatrol ennyit: 25 eve tortent mai napig szamon tartom, 21 eve tortent soha nem felejtem el, hogy o is lehetne, 35 eve volt, de hidd el akkor nem birtam volna megszulni ez van. Egy biztos elfelejteni senki nem szokta.

orvosoktol nehany idezet: ha hkzzam jar hisszu evek ota, es szult is nalam, akkor nem tehetem meg, hogy megtagadjam tole az abortuszt es ezzel a segitseget, de ellentetes az orvosi hitvallassal; nem vallalok abortuszt; ez is csak munka; de hat segitettem rajta legyen halas erte. Ja es sok orvos elfogad az abortuszert penzt, mintha ez is egy servmutet lenne.

2015. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!