Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen párt akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen párt akartok magatok mellé?

Figyelt kérdés
külső, belső

2015. ápr. 13. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Külső nem annyira lényeges

Belső magabiztos, humoros, intelligens

2015. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Olyat, amilyen a mostani. :) De az eddigiek is kb. ilyenek voltak.


Külső: erős, nem kigyúrt, hanem sportos, magas (értsd: magasabb kicsit, mint én. Normálisan öltözködik, figyel a külsejére, de nem ilyen tipikus divatmajom, sportosan elegáns, pl. farmer, ing, zakó. A nagyon topisak és a nagyon elegánsak nem jönnek be, mert nem illenénk össze.

Ne legyen hosszú haja, szakálla és bajsza. Ne legyen fülbevalója, piercingje.


Belső: kedves, jólelkű, barátságos, mindenféléről lehessen vele beszélgetni, határozott, magabiztos, tudja, hogy mit akar, vannak tervei, céljai. Nem iszik, nem drogozik.

2015. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 a nőverem is hasonló :D
2015. ápr. 13. 10:01
 4/22 anonim ***** válasza:

Külső: nem ez a legfontosabb nekem, de azért legyen ami megfog benne. a magasabb pasikat szeretem :)


Belső: határozott, tudja hogy mit szeretne,őszinte!!, valamennyire romantikus, figyelmes,intelligens, legyen közös témánk, és meg tudjon nevettetni.

Nekem fontos, hogy ne dohányozzon, illetve maximum 4-5 évvel legyen idősebb nálam.:)

20/L

2015. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi lányok puszi <3
2015. ápr. 13. 10:10
 6/22 anonim ***** válasza:
Olyat, aki torodik velem, tanult es jol lehet vele beszelgetni.
2015. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha van egyénisége, amit nem fél megmutatni a világnak, és nem egy önző görény, mint az emberek bő 90%-a, akkor már majdnem biztos, hogy nyert ügye van nálam - ha meg még a humora is jó, akkor nemcsak majdnem.:D Illetve a kapcsolatunk hosszútávú működéséhez az is szükséges, hogy ne szívja mellre az állandó cinizmusom.

Külsejére nézve szintén csak annyi a lényeg, hogy meglegyen a saját stílusa, az egyedi kisugárzása, és persze ne legyen túl szélsőséges testalkata (soványságot, izmot, esetleg súlyfelesleget csak mértékkel) vagy számomra ellenszenves arca.

2015. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
elmondásuk szerinte kedves törödö romantikus pasit! ellenben flegma lekezeló semmibe vevő tírpákot választanak! a "nők" 90%
2015. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
8.: Ha keptelen vagy keresni vagy megtartani egy normalia not, magadban keresd a hibat
2015. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Külső: Férfias. Kb.: [link]


Belső: Legyen "normális" és fogadjon el önmagamért.


+ Nem vagyok kur va,de azért legyen annyi pénze amiből tud egy családot eltartani.



27/N

2015. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!