Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen párt akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen párt akartok magatok mellé?

Figyelt kérdés
külső, belső

2015. ápr. 13. 09:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 igen azért a család eltartás alap,nem?
2015. ápr. 13. 10:58
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a család eltartás nem alap. Nem csak a férfi dolga. Persze legyen normális munkája, ne akarjon senkin sem élősködni. De én nem várom el, hogy eltartsanak. Kettőnknek legyen annyi pénze, amiből normálisan meg lehet élni, az már részletkérdés, hogy ehhez ki mennyit tesz hozzá. Hiszen ez az évek alatt változhat is (pl. valaki elveszti átmenetileg a munkáját, szülés, betegség, sok minden lehet.)
2015. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11. Ki akarja megis rossz korulmenyek kozott felnevelni a gyerekeit ugy, hogy nem adhat meg nekik mindent? Igenis alap, hogy a ferfi belerakja a felet a csaladi kasszaba
2015. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

aha, értem akkor, tehát fontos

ilyen apa leszek akkor


még csak 16 éves vagyok :DD ráérek

2015. ápr. 13. 11:04
 15/22 anonim ***** válasza:

Mint amilyen a barátom :)


Külsőre nagyon kis aranyos, helyes, macis alkat, szőke, göndör haj, kék szemek, kis körszakáll, markáns arc, az összhatás egy kedves, de mégis férfias megjelenés (főleg kockás ingben :) )


Belsőre meg lehetne sorolni millió dolgot, akkor se jönne át a dolog. Pár alap dolog, nyilván a hűség, őszinteség, odaadás és törődés, némi romantika, kedvesség, művelt és intelligens szellem, ezzel együtt pedig a humor is fontos. Közös témák, érdeklődési körök, tervek a jövőre és elképzelések róla. Jó problémamegoldó képesség, nem feltétlenül kompromisszum, inkább asszertív megoldások keresése. Jól bánik a gyerekekkel, szereti őket.



Nagyjából ezek azok, amiket meg tudok nevezni és össze tudom értelmesen foglalni.

2015. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15# szép pár lehettek!:)


sok boldogságot továbbra is!

2015. ápr. 13. 11:11
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Birom, hogy rengeteg csaj irja, elvarja, hogy a pasi tudja mit akar, de amikor meg hatarozottan eloadja, mit akar, bunkonak gondoljak arrol nem is beszelve, hogy a nok 90%-a se.gghu.lye, es gozuk sincs, hogy ok mit akarnak. Nagyon hiteles ezt olvasni toluk ennek reven. :D
2015. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

"a nok 90%-a se.gghu.lye, es gozuk sincs, hogy ok mit akarnak"


Elfelejtetted hozzátenni, hogy a te ismeretségi körödben. :-)))

2015. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy miért van itt mindenki lepontozva? Megtalálták a kérdést a nőgyűlölő antiadoniszok, és meg vannak róla győződve, hogy az összes válasz hazugság, ami nem a pénzes suttyókat élteti? Gratulálok, ez már színvonal.
2015. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"a nok 90%-a se.gghu.lye, es gozuk sincs, hogy ok mit akarnak"


A hülyeség nem nemfüggő. A férfiak között is rengetek buta ember van.

De a barátait mindenki megválogathatja és azt is, hogy milyen körökben mozog.

Az én ismeretségi körömben sem a nők, sem a férfiak között nem igaz ez, hogy a nagy részük hülye.

És én nagyon is tudom, hogy mit akarok, tettem, teszek is érte. Pont ezért szerettem (már meg van) olyan férfit, aki szintén tudja.

2015. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!