Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés a "csinálsz nekem enni valamit? " (szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Szóval én most tanulok a gépemnél, (most épp nem, de eddig azt csináltam) és éhes vagyok, gondoltam barátnőmet megkérem hogy csináljon, erre leb.szott, hogy csináljak én magamnak, mert ő most beszélget, és nem ér rá. Ilyen flegma hangon.


Persze, jönnek majd a miért nem csinálsz te magadnak ? kommentek, hát csináltam csak gondoltam, hogy tanulok és megkérem őt, hogy csináljon nekem kedvességből, mert én számtalanszor csináltam már neki. Mármint úgy gondoltam ez alap.


2015. ápr. 17. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor jóétvágyat!

akkoris baromság az egész, ilsenen parádézni..

2015. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen stílussal nem tudom elhinni, hogy egyáltalán van barátnőd. :D


Még egyszer mondom: a kedvesség az, amikor én ajánlom fel a másiknak, hogy csinálok neki kaját.

Ha megkérem a másikat, hogy csináljon nekem, a meg egy kérés.

Ha megcsinálja, megcsinálja, ha nem ér rá, akkor csinálok magamnak, vagy fél órával később eszek, mert nyilván nem halok éhen.


Neked még anyuka mellett a helyed, a nőzést halaszd pár évvel későbbre. Hisztis kisgyerek. :)

2015. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

Kerdezo en inkabb Veled ertek egyet. Azert tudd, h itt a GYKn mindenki nagyfarku,rohadt sokat keres,ha meg nem akkor siman megelnek havi 30ebol,mindenki huseges a parjahoz,peldamutato eletet el,tokeletes erkolcsi ertekrendjuk van es mindig megmondjak a frankot, 10bol 9 ember ugy erzi nincs olyan kompetencia amiben ne lenne tokeletes:)


Ha Te szoktal neki ilyet csinalni akkor sztem egyaltalan nem nagy keres tole. Ha van prioritas es Neked fontos dolgod volt...sztem tok normalis keres volt reszedrol. Persze ha Te is igy viszonyulsz maskor hozza. Olyan vagyok,min Te .. Ezek a lepjel rajta tul kommentek stb...en sem dolok a kardomba egy ilyen miatt,de nyomot hagy bennem az olyesmi es tud felgyulemleni.. :)

2015. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
ma 12:50 te vagy nagyon jó troll vagy vagy ennyire hülye!? 1 párlkapcsaolat 2 oldalu nem egy hogy nekem mindent a másiknak meg semmit! őt kiszolgálják! a másikt meg nem ez önzöség
2015. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem nagy kérés egyáltalán én mindig csinálok kaját a barátomnak, ha kér ha nem.
2015. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy jó párkapcsolatban nincs szó egyensúlyról... ez nem azt jelenti, hogy nincs, hanem azt, hogy senkit nem érdekel. Egy ilyen eset nem azt jelenti, hogy ne szeretne, vagy ne törődne veled!

Egyébként eléggé nem szép, hogy képes lennél a fejéhez vágni, hogy "bezzeg én megcsinálom neked".. ez elveszi a kedves részét a gesztusnak, és inkább számítónak tűnik..:/

2015. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem nagy kérés de mint írod épp nem ért rá...
2015. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen tahó kérdés pont ilyen választ érdemel, amit a bnőd adott.
2015. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
semmit se mondtam neki rá, csak rosszul esett szimplán ennyi..
2015. ápr. 17. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!