Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugye nem elképzelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ugye nem elképzelhető, hogy ilyen alakkal ilyen magas testzsírszázalékom legyen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Az iskolában ma volt testsúly, testzsírszázalék mérés, ilyen speciális mérleggel. Nekem 67 kg-t mért (170 centihez), és 36%-os testzsírt, ami elvileg elsőfokú elhízás kategória.

Nagyon pánikba estem, mert én itthon általában olyan 59-60 kg körülit szoktam mérni, és a 36%-os testzsírt egy kicsit furcsának tartom, mivel heti 3-4 alkalommal sportolok, és olyan 75%-ban odafigyelek az étkezésemre.

Ugye elképzelhető, hogy a mérleg mért rosszul?



2015. ápr. 17. 14:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
70%
Sovány vagy. Ilyen alakkal kizárt, hogy 67 kg lennél.
2015. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Bírom mikor azt mondják, hogy te vékony vagy és csak azért nyomsz ennyit mert nehezebbek a csontjaid az átlagnál... Én úgy tudom, hogy az kb 1kg eltérés.
2015. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt a mérleg, vagy nehéz a csontozatod, vagy bármi, de te egy vékony csaj vagy. És jó az alakod
2015. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%

nálunk is hülyeségek jöttek ki, van egy modell csaj, 160 centi és 45 kiló, és valami 32körüli jött ki neki, pedig nagyon vékony és izmos is valamennyire.

és ne aggódj, te jobban jártál. mi a tornateremben mértük, 2 osztaly összevonva, nagyjából 40-50 ember tudja egymás eredményeit, mert a tanárok kiabálva diktálták be ki hány kg lett.:)

2015. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Jézusom, akkor kb elsüllyedtem volna szégyenemben. :D
2015. ápr. 27. 22:13
 36/36 anonim válasza:
Szia! Ez a mérleg tuti, hogy nagyon sz@rul mér!:D Szerintem tök vékony vagy, nálam sokkal vékonyabb, és nekem 26%-ot írt, pedig én hájas vagyok! Tehát ne higgy ennek a mérlegnek!:)
2015. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!