Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem hogy tiltson le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem hogy tiltson le megint?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szörnyű hogy ez a legnagyobb problémám de nagyon zavar.

Az első szerelmem volt, hosszú ideig tartott csúnyán lett vége, meg se beszéltük, azóta évek teltek el, boldogan élek munkám van párom van gyereket tervezünk.

Nem értem a feloldást nem értem az ismerősnek jelölést nem értem hogy mi a fenéért jó ez neki annyi idő után.

Nem akarok elindítani egy beszélgetést, de nem akarom hogy ne legyek letiltva. Annyira idiótaság az egész, mégis görcsben van a gyomrom ha belépek...

Szerintetek mit csináljak?

(Please tudom hogy gyerekes kérdés de próbáljatok segítő választ adni)


2015. ápr. 20. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Igen, egy nagy szerelem azért nyomot hagy, esetleg feltörtek a régi emlékek, de akkor sem normális a reakciód. Felnőtt ember nem igaz, hogy ezen problémázik, hogy az első szerelme bejelölte ismerősnek!

Ha így érzel, nem működik jól a kapcsolatod, nem szereted a párodat, legalábbis nem annyira, mint az elsőt.


Azzal, hogy meg akarod kérni, hogy tiltson le azt üzened neki, hogy még mindig nem vagy túl rajta és félsz, hogy nem tudsz neki ellenállni.

De nyilván ezt is akarod elérni, hogy felhívd magadra a figyelmet.


Értelmes ember nem foglalkozik ilyesmivel. Az első nagy szerelmemet én is kitöröltem anno az ismerőseim közül, mert csak azokat tartom meg, akikkel tényleg tartjuk a kapcsolatot.

Utána ő visszajelölt, írt is, hogy szeretné ha az ismerősöm lehetne, én visszaírtam, hogy ne haragudj, de nem. Ennyi. A jelölést meg figyelmen kívül hagytam.

Mondjuk én nem is vagyok rákattanva az exre, mint te, én tényleg a férjemet szeretem.

2015. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Eleve azt nem értem, miért kellene, hogy boldog-boldogtalan az ismerősünk legyen a Facebook-on?

Csak mert valamikor jártunk, de évek óta nem is bagózunk egymásra?

Ez nagyon gyerekes!

Nekem csak azok vannak fenn a Facebook-omon, akikkel tényleg tartom a kapcsolatot, nekem nem fontos, hogy hatezer ismerősöm legyen.

2015. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem igazoltam vissza. Nem akarok vele beszélgetni, csak azt szeretném ha fel se oldott volna..

Durván 4 éve szakítottunk, ő letiltott én nem kerestem, suliba jártam majd egyetemre, majd munkát vállaltam, közben megismertem a páromat, akit nagyon szeretek. Ő tényleg egy hihetetlenül jó ember.

Nekem ez a két kapcsolatom volt csak, és tart még.

Nem akarom hogy beszivárogjon az ex az életembe, de valamiért nem megy hogy magamtól kizárjam. Amikor nem vagyok net előtt nem is gondolok rá, amikor belépek akkor is csak azért mert valamivel mindig felhívja a figyelmemet. Vagy közös ismerősnél megoszt valamit, általában régi fénykép (amin néha én is ott vagyok) vagy régi közös kedvenc zene, vagy simán bejelöl de nem ír semmit, vagy kedvel valamit amit én is.

Annó próbáltam szépen lezárni, de képtelenség volt így azzal a pofonnal az arcomon raktam el a vele kapcsolatos gondolataimat a kukába, ahonnan épp elő akarnak jönni.

2015. ápr. 20. 15:47
 14/24 anonim ***** válasza:

Hiába tagadod, nem vagy még túl rajta. Ha túl lennél, ki tudnád zárni az életedből. Legalábbis ilyen szinten nem ragaszkodnál hozzá.

Ha pedig nem vagy túl rajta, nem vagy teljes szívvel benne a mostani kapcsolatodban.

Ezt felesleges csűrni-csavarni.

2015. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

És hogyan legyek túl rajta?

Szokták írni a megbeszélést de az nem opció, azonkívül mit tehetnék?

2015. ápr. 20. 15:52
 16/24 anonim ***** válasza:

Két lehetséges verziót tudok elképzelni:

1. Beismered magadnak, hogy nem vagy túl rajta, nem hitegeted tovább sem maga, sem a párod.

2. A párod mellett döntesz és nem foglalkozol a volt barátoddal semmilyen formában. Ha úgy esik jobban, akkor letiltod, mindegy.


De azt nem tartom jó megoldásnak, hogy megkéred, hogy tiltson le, mert tényleg úgy fog neki lejönni, hogy odavagy érte.


Mindenképp meg kell hoznod egy döntést, mert az nem jó, ha a volt kapcsolat ennyire ráveti az árnyékát a jelenlegire.

2015. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tehát te még szereted,bár azt írod ő tiltott le.Azért erre kíváncsi vagyok,hogy volt ez a szakítás.Azért tiltott le mert zaklattad,vagy mi?
2015. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem zaklattam, azért tiltott le mert megkértem rá.

Vele sem csak egy év volt, egy ideje együtt is laktunk, csak akkor előjöttek a problémák amiket nem tudtunk megoldani, kompromisszumot nem lehetett kötni vele, változni nem akart. Tulajdonképpen csak kifogtam egy megmentésre vágyó srácot aki semmit nem akart tenni hogy változzon, nem akarta elhinni hogy szeretik, mindig azt nézte hogy mennyire rossz neki nagyon ragaszkodó volt, meg aztán a végén egy kicsit erőszakossá is vált.

Fiatal voltam szerelmes, nagyon tudott hatni rám. Rengeteg jó pillanatunk volt, de valahogy amíg közösen éltünk a legrosszabbat hoztuk ki egymásból.

Egy idő után fojtogató volt a feszültség, nem tudtam mit kéne csinálnom még, tényleg igyekeztem hogy kilendítsem kicsit, hogy együtt maradhassunk anélkül hogy akármelyikünk is felőrlődjön. De lassan csak egy darab nőnek éreztem magam, egyre inkább befele fordultam, azután eljött az a pont amikor nem akartam megmenteni se őt se a kapcsolatunkat. Az előző kapcsolati sem működtek, szinte mindegyik pont ezért nem, nem tudott kinőni a lelki bajaiból, de nem fogadott el segítséget se. A volt barátnőktől sem tudott elszakadni, sose volt jó a lezárásokban. Az egyik lánnyal még én is összebarátkoztam. Nem lepődött meg az a lány hogy vége lett, azon se hogy miért lett vége.

Talán azért lett csúnya vége mert sokáig húztam, miután szakítani akartam győzködött hogy maradjak én pedig maradtam. Sokáig vártam a csodát, egyre többet veszekedtünk azután amikor elcsattant az első ütés nem tudtam többet visszamenni. Telefonszámot váltottam, írtam egy üzenetet hogy ne keressen lehetőleg tiltson is, azután pár napig fel se léptem, amikor újra beléptem volt még egy hosszú üzenetem tőle, de válaszolni már nem tudtam rá ugyanis tényleg tiltott.

Az üzenetet nem olvastam el csak töröltem a beszélgetést. Összekaptam magam dolgoztam szobát béreltem befejeztem a sulit száműztem a gondolataimból, majd jött az egyetem a párom, a munka.

Zavar hogy nem zártam le előbb amikor talán még kulturáltan is lehetett volna, meg hogy amikor ő akarta a végén megbeszélni akkor elzárkóztam és nem hallgattam meg. De végül is sok értelme nem lett volna azoknak a beszélgetéseknek, viszont így hogy elnyomtam most zavar hogy feltűnt megint.

Tudom összességében ez egy átlagos kapcsolat amire rengeteg példa van, nincs benne semmi meglepő vagy szokatlan, esélytelen volt hogy együtt maradjunk, ennek így kellett lennie.

Mivel egyszer már letiltott a kérésemre ezért gondoltam hogy talán ismét megtenné.

2015. ápr. 20. 16:44
 19/24 anonim ***** válasza:
így már érthetőbb a dolog...Viszont kutyából nem lesz szalonna,ezt ne feledd.Ne sírass egy olyan kapcsolatot,ami pokol volt szinte.Az alapprobléma soha nem vog változni.Sajnos a lelki bajok nem tűnnek el maguktól.Végülis te kimenekültél ebből a kapcsolatból,kerestél egy nyugodtabb embert,és minden kapcsolatot megszakítottál az exszel.Nem kellett volna ezt tenned addig,amíg helyre nem teszed magadban az érzéseidet,mert magadat,és a jelenlegi párodat is átvered.
2015. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A felejtésen kívül tényleg nem tudom mit kellett volna csinálnom, kivertem a fejemből, leginkább a sulira és a munkára figyeltem, lekötöttem a figyelmem és már nem gondoltam rá. Talán egy év után találkoztam a mostani párommal, nem hittem hogy ez előkerül az ex, azt sem hogy zavarni fog mert tényleg nagyon jó a kapcsolatom a párommal.

Nem tudom hogy mit csináljak, szakítani nem fogok emiatt, de nem akarom hogy továbbra is gondoljak rá, mert arra rá fog menni a mostani kapcsolatom.

2015. ápr. 20. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!