Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem hogy tiltson le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem hogy tiltson le megint?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szörnyű hogy ez a legnagyobb problémám de nagyon zavar.

Az első szerelmem volt, hosszú ideig tartott csúnyán lett vége, meg se beszéltük, azóta évek teltek el, boldogan élek munkám van párom van gyereket tervezünk.

Nem értem a feloldást nem értem az ismerősnek jelölést nem értem hogy mi a fenéért jó ez neki annyi idő után.

Nem akarok elindítani egy beszélgetést, de nem akarom hogy ne legyek letiltva. Annyira idiótaság az egész, mégis görcsben van a gyomrom ha belépek...

Szerintetek mit csináljak?

(Please tudom hogy gyerekes kérdés de próbáljatok segítő választ adni)


2015. ápr. 20. 15:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
mondjuk ilyen téren a tiltás tényleg h*lyeség, csak egy felületi kezelés lenne nem megoldás..
2015. ápr. 20. 17:14
 22/24 anonim ***** válasza:
Én beszélnék az exszel.Jelöld vissza.4 év hosszù idő.Lehet nem ùjra akarja kezdeni,csupán bocsánatot kérni a régi dolgokért.Megkérdezed hogy van,ùgyis fogod érezni,hogy változott-e valami,így rájöhetsz,hogy jól döntöttél,és lezárhatod.Ha nem beszélsz vele,és ezen fogsz kattogni,akkor fogod tönkretenni a mostani kapcsolatot.Tehát az egyetlen opció,hogy beszélj vele.
2015. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Semmit nem segítene ha beszélnék vele, az a lány aki az exe volt nekem meg az egyik ismerősöm lett még mindig beszélget vele, tőle megkérdeztem hova tegyem ezt, azt mondta változni nem változott, de addig amíg ő nem mondja hogy mi van pontosan a fejében ő se tud biztosat mondani , de szerinte se kéne megkapargatni a felszínt.
2015. ápr. 20. 17:42
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle? :)
2016. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!