Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondltok a feminizmusról?

Figyelt kérdés

Azért tettem ebbe a kategóriába, mert itt többen válaszolnak.

Írjátok kort kérlek :)

15/L



2015. ápr. 23. 23:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
57%
Gender-equality-ben hiszek, nem ez nem egyenlő a feminizmussal! A new-age feminizmus undorító!
2015. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%

"Az egyenjogúság addig tart, amíg a szekrényt valakinek fel nem kell cipelni az emeletre."


Nyilván te mindenhez maximálisan értesz, és soha semmilyen szolgáltatást nem veszel igénybe.


Majd írogatnak sorban észlények.

2015. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Én az egyenjogúsággal egyetértek, és nem szeretem, ha a nőkhöz olyan tulajdonsagokat tarsitanak hogy érzelmes, gyenge, ingatag stb., mert ez szerintem nem nemfüggő, hanem személyfüggő. :D

De valóban undorító, anikor a nők már felsőbbrendűek akarnak lenni. Bár az sem volt szép, amikor elnyomták őket, de na. :D

2015. ápr. 23. 23:17
 14/37 anonim válasza:
86%

Utánanéztem wikipédián, hogy mit jelent a szó. Idézem:


"A feminizmus politikai eszme és mozgalom, amely kezdeti célja a női egyenjogúságért való harc. A mai mozgalmak esetében a kezdeti cél ma is meghatározó, de egyes csoportok tevékenységei már szélesebb területet ölelnek fel. ... A feminizmus célja tehát az, hogy a nők számára is biztosítsa azokat az emberi jogokat, amelyek egy férfit megilletnek."


Ezzel így férfiként egyet tudok érteni. Kiderült, hogy feminista vagyok. :)

2015. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
15%
2015. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
8%
"A feminizmus célja tehát az, hogy a nők számára is biztosítsa azokat az emberi jogokat, amelyek egy férfit megilletnek." Ez tényleg szép, ez meg is valósult, ahol nem oda menjenek ki hirdetni az igét. Ne a kényelmes fotelból bloggerkedjenek, vállalják az ideológiájukért a kényelmetlenségeket.
2015. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%

Erről jutott pont eszembe a legérdekesebb kérdés,amit nővérem mesélt valamelyik nap pont.

Mert itthon például a nők konkrétan elvárják,hogy előre legyenek engedve mindenhol.

Valamelyik nap történt velem,hogy rohadtul nem lehetett látni ki tartotta az ajtót,csak annyit,hogy tanár férfiakat engedett előre,gondoltam egy srác tartja az ajtót,én meg pont siettem befelé órára,erre mikor megyek befelé,csaj tartotta az ajtót,és fel volt háborodva,még be is szólt,hogy milyen "úriember" vagyok.

De ezt nem csak ott tapasztalom,utcán,közlekedési eszközön szóval mindenhol.Tudjátok mit kéne az ilyeneknek?Pont amire ki is akartam térni,amit nővérem mesélt.

Nos Hollandiában él már egy jó ideje,és ott tudjátok mi van?Semmilyen előre engedés nincsen,kb. direkt bevágnak előtted a srácok az ajtónál,és ilyen hasonlók.

Mivel ott valóban komolyan úgy gondolják az emberek többsége,hogy jó egyenlőség van tényleg,de akkor ez van.És mindenben egyenlőnek tekintik a másikat,nincsen férfi és nő között semmilyen megkülönböztetés,nincsen semmilyen előre engedés,ennyi.

Na ez az egyenlőség,nem az,amit ma nálunk is annak próbálnak nevezni...

2015. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%

manapság mindenki foglalkozik mindennel, és mindenki fel van háborodva mindenen, csak éppen a fontos dolgok kerülik el az emberek figyelmét


22/f

2015. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%
Bevallom őszíntén, én férfiként szeretnék virágot kapni.(kizárólag cserepest.) :F
2015. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
9%

nőket akarnak férfiakká tenni

miközben alapvető különbségek vannak


Pinával a lábuk közt jó soruk van,mit akarnak még? pusztítani kell a feminista gondolatokat,rosszabb mint a vallás.

2015. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!