Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondltok a feminizmusról?

Figyelt kérdés

Azért tettem ebbe a kategóriába, mert itt többen válaszolnak.

Írjátok kort kérlek :)

15/L



2015. ápr. 23. 23:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%
Sokan jól megélnek belőle, mármint a feminizmusból. Egyébként nem az egyenlőségről, hanem a női felsőbbrendűségről szól. Mintha a férfiak a közelükbe sem érnének fel. Persze azért a javakat a férfinak kell előteremteni.
2015. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
8%
Megítélésem szerint a mai feminizmus a következő: az abbéli hit hogy ha csak az egyik nem (gy. k. a női) problémáival foglalkozunk akkor itt bizony egyenlőség lesz. Pedig dehogy, így csak csúnyán átbillenünk a ló túloldalára és ez az ami aggaszt engem férfiként + a tény amit Soc említett (a videóban amit Mr. Dave belinkelt): mi férfiak egyre kevésbé vagyunk fontosak, sőt pl. gyerekvállaláshoz már nem is kellünk.
2015. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Az alapkérdések többségében egyetértek velük. Jópár kérdésben pedig ők maguk is változatos és heterogén csoportokra bomlanak.

24/F

2015. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
8%

A lezbikusok a feministák manapság. A valódi egyenjogúságról szóló feminizmus véget ért, amikor üzletasszonyok lettek a nőkből a gyereket meg babysitterre bízták úgy a 80-as évek elején.


Manapság kiélt lezbikusok, férfigyűlölők a feministák

2015. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
10%

" "Az egyenjogúság addig tart, amíg a szekrényt valakinek fel nem kell cipelni az emeletre."


Nyilván te mindenhez maximálisan értesz, és soha semmilyen szolgáltatást nem veszel igénybe."


Akkor is kik fogják cipelni a dolgaidat a negyedikre? Férfiak. De ha te találsz női költöztetőket akkor megtapsollak. (Milyen érdekes az ilyen munkákért valahogy nem is tülekednek a nők...)

2015. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
5%

Soha nem lesz egyenlőség mert nem ugyan az a két nem.

Ha csak az állatokat nézed mindig különböző adottságokkal rendelkeznek a hímek és a nőstények.

Ha valaki elvárja az egyenlőséget akkor annak negatív hatásait is el kell fogadnia. Pl. a fizikai felvételi felemelése a férfiakéhoz, vagy az illem megszűnése (pl. ajtótartás, férfi fizet)

Most éljük a feminizmus csúcsát. Bizonyos esetekben egy nő több kedvezményben részesül mint egy férfi.

2015. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
5%

"Az egyenjogúság addig tart, amíg a szekrényt valakinek fel nem kell cipelni az emeletre."



Én még nem láttam nőt cipelni emeletre, de amit a nők csinálnak, azt tudják a pasik is pl kávéfőzés, rendezvényszervezés, takarítás, iratrendezés.

2015. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%

én feminista vagyok. az egész lényege az egyenjogúság. és lehet mondani, hogy az már megvalósult, de az hazugság. akkor ugyan annyi nő lenne a parlamentben, mint férfi, ugyan annyit keresnének a nők mint a férfiak, azok a nők akik nem akarnak gyereket, hanem inkább karriert, nem lennének elítélve stb stb.

a fejlődő országokban is fontos mozgalom a feminizmus, hiszen még a mai napig vannak olyan országok, ahol kislányokat adnak férjhez öreg férfiakhoz, savval dobálják a nőket büntetlenül, eladják a nőket, megölik a nőket csak mert nők, nem tanulhatnak a nők, nem dolgozhatnak a nők stb.

minden értelmes ember, aki nem nőgyűlölő, az feminista. csak ugye, tudni kéne a szó valódi jelentését.

19N

2015. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
4%

"azok a nők akik nem akarnak gyereket, hanem inkább karriert, nem lennének elítélve stb stb. " Ki ítéli el őket?


"a fejlődő országokban is fontos mozgalom a feminizmus, hiszen még a mai napig vannak olyan országok, ahol kislányokat adnak férjhez öreg férfiakhoz, savval dobálják a nőket büntetlenül, eladják a nőket, megölik a nőket csak mert nők, nem tanulhatnak a nők, nem dolgozhatnak a nők stb. " A Modern fejlett országból aztán kva könnyű ugatnod, ahelyett, hogy oda mennél és ott harcolnál a női jogokért!(Nem mellesleg elítélem az ilyet, de megmondó embernek mindig könnyebb lenni.)


"én feminista vagyok. az egész lényege az egyenjogúság. " Ezt te se gondolod komolyan? Már szemantikai alapon is különbséget tesz a két nem között...


"ugyan annyit keresnének a nők mint a férfiak," Mutass statisztikákat a keresetekre, cégekre pozíciókra lebontva légyszíves!


"akkor ugyan annyi nő lenne a parlamentben, mint férfi" Ki akadályozza meg őket drága? Te is mehetnél politikai pályára, senki nem fog a fejedhez fegyvert, áll eléd és mondja hogy nem... Ilyen alapon több női nehéz-fizikai munkás kell, sofőr, ács, kőműves, mégse siránkozok, hogy nincsenek!

2015. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
4%

Ezen jót röhögtem 28-as

,,Lényege az egyenjogúság'' szexuális zaklatást miért csak egy férfi követhet el? Olyat érdekes módon nem hallasz hogy egy vezető beosztású nő rámászott a fiatal beosztottjára, pedig ők is csináljak. Illetve a családon belüli erőszak egy jelentős részét nők követik el, mégis ha megveri a férfit akkor a férfit kiröhögik fordított esetben meg megy a harácsolás.

,,Parlamentben ugyan annyi nő lenne'' az miért egyenlőség hogy Pista aki 1200 szavazatot kapott nem kerül be a parlamentbe, de Bözsi aki 50-et ő bekerül mert a parlamentben több a férfi.... Erre mondják hogy az egyenlők között is egyenlőbbek lennének.

2015. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!