Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az a 17 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az a 17 éves lány, aki hamar lefekszik egy fiúval, és akár egyéjszakás kalandban is benne van? Ti elítélnétek?

Figyelt kérdés
Azt már k.rvának hívják?

2015. ápr. 24. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. De amúgy igen ez a megdugom és otthagyom kategória nálam Le lehet szavazni de ilyen lánnyal nem járnék...
2015. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezrm senki felett ki így ki úgy éli életét,ha őt nem zavarja ,jól rsik neki és erkölcsileg is belefér neki egészségére..... Ha viszont velem akarna kapcsolatot semmi esélye nem lenne nekem nem fér bele ilyesmi , maga az egyéjszakás kaland sem :) 23F
2015. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
pont ma olvastam itt egy csalódott fiú kérdését akinek a 20on éves párja már 25pasin volt túl előtte, énse ítélem el, ha akarja csinálja viszont már rongyos használt ruhát tuti nem vennék fel...
2015. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

(ja - és én nem 17 éves vagyok, és nem is volt soha egyéjszakás kalandom, mi több semmilyen kalandom sem, ezért ne írjátok úgy, mintha én lennék ez a személy:) )

És köszönöm a válaszokat. :)

2015. ápr. 24. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mit elítélni ezen.
2015. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!