Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIKOR lessz ennek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIKOR lessz ennek vége?

Figyelt kérdés
5 éve szerelmes lettem egy lányba de értelem szerűen ebből se lehetett semmi. Azóta úgy nemtudom körülbelül 7-szer próbálkoztam de mindig volt valami és mostmár nem is egy iskolába járunk. Az a baj, hogy sehogy nem tudom elfelejteni, mert most is eszembe jutott, hogy egyszer megígérte, hogy mehetünk valahol kézen fogva (aztán kiderült...) és hát ezt az érzést nemigazán tudom körülírni. Konkrétan sokkolt a gondolat. Olyan igazi szerelmet nem érzek vagy nemtudom de mikor megyek busszal szó szerint minden 2.lányról azt hiszem, hogy ő és összehalok. Mikor múlik el ez az érzés?? Mondjuk nem is igazán szeretném ha elmúlna vagy nemtudom. 16/F
2015. ápr. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb döntsd el mit akarsz, ha meg már eldöntötted, akkor lépd meg. 5 év nagyon hosszú idő, és nem próbálkozni kell, hanem tenni. feltételezem most már 16 évesek vagytok mindketten, annak meg örülj, hogy nem egy iskolába jártok.

Beszélj vele, ennyi. 5 évvel fiatalabban nem hiszem, hogy bármi komoly is lehetett volna.

2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is,azzal csak nőttek az esélyeid,hogy külön iskolába jártok..Most már bátrabban léphetsz,és lépned is kéne,mert ha eddig voltál olyan szerencsés,hogy nem előzött meg valaki,előbb-utóbb tuti ez is meg fog történni,és akkor vége..Bátran kezdeményezz nála :)
2015. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utóljára azért nem foglalkozott velem mert van valaki az iskoláljában akivel már teljesen biztos, hogy összejött. Azelőtt pedig egy 22 éves tetszett neki és nem akart foglalkozni velem.
2015. ápr. 25. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csak a figurának a nevét kell megtudnom.
2015. ápr. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!