Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak buliban jönnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak buliban jönnek oda hozzám ismerkedni a fiúk?

Figyelt kérdés

Neten szoktak még írni olykor,hogy megismernének..de ezen és a bulin kívül szinte sehol nem jön oda hozzám senki ismerkedni.


Szeretek új embereket megismerni , megnyílni,habár igaz,hogy ehhez idő kell.


Nem tartom magam se többnek,se kevesebbnek ,mint ami vagyok, legalábbis szerintem.

Buliban mindig akadnak fiúk,akik közelednének , és van,hogy nekem is szimpatikus az illető, és nem zárkózom el a bulis ismerkedéstől,de kicsit rossz,hogy buliba kell ahhoz mennem,h új embereket ismerjek meg..


Mit gondoltok, mi lehet a hiba?


19L


2015. máj. 4. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ám mi a kérdéssel nem tudunk mit kezdeni. :)


Nem tudjuk hogyan nézel ki, nem rudunk rólad semmit. Talán bulikon kívül nem jársz el olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni, az utcán meg nem szokás megállítani lányokat, hogy ott jópofizz mert többnyire nem fog tetszeni neki.


Küldj egy képet és akkor megmondom, hogy szerintem miért csak bulikban mennek oda. :)

2015. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ezt a választ már egész hasznosnak találom, talán több helyre kellene mennem ,nem csak a megszokottakra.


képet még korábban küldtem egy kérdés kapcsán több embernek is ,és a véleményük általában pozitív volt.

amit írtak ,az az volt,h élőben a kisugárzásommal lehet a gond.... csak azt nem értem,h akkor buliban mi fogja meg őket. a pia.. :D

2015. máj. 4. 17:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nekem is a kisugárzásom a rossz és valtoztatni sem tudok.... Egy ördögi körben vagyok. Nem tudok sehová menni mert nincs baratnom es barataim egyedul meg nem megy.. Nem erzem jól magam így és ezért nincs baratnőm és barataim se...
2015. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Klaudiaaa101 válasza:
Ha szerettek bulizni,uj embereket megismerni,kiszakadni a hetkoznapok monotonitasabol ott a helyetek szombaton (05.23.) a Symbolban mert ujra beindul a SPLASH!!!💟💟💟
2015. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!