Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőként nem találok párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nem találok párt, az csak a saját hibámból van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 18:35
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Ismerkedem, de nem lesz belőle soha semmi. Randim is legutoljára kb. másfél éve volt egy olyan sráccal, aki igazából nem is tetszett, csak adtam neki egy esélyt, hátha.
2015. máj. 4. 18:51
 12/39 anonim ***** válasza:
Csak a saját hibádból.
2015. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

"Ezt a túl magasak az elvárásaidat sosem értettem, miért baj ha valaki tudja mit akar, és nem éri be kevesebbel??"

Mert amit akar, az nem jut neki, pl. mert minden nőnek olyan pasi kell.

2015. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Ha ennél lejjebb adnék az elvárásaimból (kivel szemben amúgy?), akkor igazából válogatás nélkül bárkivel lehetnék. Tényleg olyan hatalmas bűn, hogy olyannal szeretnék lenni, akihez vonzódom?
2015. máj. 4. 18:55
 15/39 anonim ***** válasza:
13: Annyi igény, ahány ember... Ha valaki el akar érni valamit, tesz is érte, elfogja érni... 14: Nem, nem bűn, ilyet csak azok mondanak neked, akik elkeseredettek, és senkinek se kellenek, a belsőjük miatt.
2015. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Valami ötleted csak van, hogy mi lehet a gond. De őszíntén...

- Kinézet?

- Nem jársz semmi olyan helyre, ahol ismerkedni lehetne?

- Jellem?


Igazából amíg magadnak nem vallod be, hogy mi lehet a probléma, addig megváltoztatni sem tudod.

2015. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nézd, hetente kétszer-háromszor sportolok, nőiesen öltözködöm, rengeteget vagyok emberek között és a visszajelzések szerint egy flegma buta p-csa se vagyok. Már rengeteget próbáltam javítani magamon, mindenemen, és őszintén szólva kifogytam az ötletekből...
2015. máj. 4. 19:09
 18/39 anonim ***** válasza:
Őszintén, a korban hozzád illő férfiak hány %-a néz ki elég jól ahhoz, hogy legyen esélye nálad?
2015. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Külsőre annyi elvárásom van, hogy azért nálam vastagabb legyen (45 kilónál azért nem nehéz nagyobbnak lenni), szimpatikus legyen az arca és ne nézzen ki úgy, mint aki most esett ki valamelyik pláza ajtaján. Döntsd el te, hogy ez hány százalékra illik rá...
2015. máj. 4. 19:13
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, hány pasi arca szimpatikus neked...
2015. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!