Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőként nem találok párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nem találok párt, az csak a saját hibámból van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 18:35
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem, idősebb vagyok.
2015. máj. 4. 19:27
 32/39 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod egyedül fogsz megdögleni.:*
2015. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is pont erre számítok.
2015. máj. 4. 19:33
 34/39 anonim ***** válasza:
Ugyan randizz már velem!
2015. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már a statisztikában nem hiszem, leírhatnád milyen pár kell :) (Mellékesen majd meglátod, hirtelen minden hozzászóló bizonygatni kezdi, hogy ő olyan ám :D)
2015. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Minden esetre, összességében tényleg elég hihetetlen sztori, vékony, sportos nő 20 felett, normális elvárásokkal... lehet, hogy tényleg én mozgok rossz környezetben, de az ilyen lány ismerőseim inkább arra panaszkodnak, hogy a közértbe nem tudnak lemenni úgy, hogy valaki ne akarná megszólítani őket
2015. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Én anélkül is olyan vagyok, hogy elmondaná ;)
2015. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Tényleg leírhatnád mi az elvárásod és te mit tudsz cserébe nyújtani. Érdekel, komolyan! :)

2015. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Annyi "elvárásom" van, hogy legyen intelligens, udvarias, legyen valami célja az életben és azért tegyen is valamit, legyen nyitott és türelmes.

Én mások szerint okos, kedves, kreatív és segítőkész vagyok, mellette tudok főzni, érdeklődő vagyok és igyekszem a saját lábamon megállni.

2015. máj. 4. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!