Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőként nem találok párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nem találok párt, az csak a saját hibámból van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 18:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
18: Igen ezaz, egy párkapcsolat csak is a külsőségeb múlik. :D
2015. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Nem a saját hibád. Pasiként mondom, hogy a férfitársaim jelleme szerintem eléggé kifogásolható.

Egy értelmesebb nő nem csoda, hogy nem talál párt. Ugyanakkor ez frusztráló is lehet és arra ösztönözheti az embert, ugorjon bele egy kapcsolatba. Szerintem inkább türelmesnek kell lenni. Lehet érdemes várni arra az egyre.


Persze ez függ attól, hogy mik az elvárásaid. Mivel én azok alapján amiket nőktől hallok, sokszor arra gondolok, hogy egymást kizáró tulajdonságú ember kell nekik és végül aki ennek megfelel az csak egy olyan lehet, aki képes megjátszani magát és színlelni. De lehet csak a belső frusztrációm miatt gondolom ezt.


Érdemes végiggondolnod, milyen tulajdonságú embert keresel. Neked milyen tulajdonságaid vannak és a kívánt tulajdonságú férfi elvárásainak megfelelően viselkedsz-e. Abba is gondolj bele, hogy milyen körökben mozogsz, van-e lehetőséged, hogy egy olyan tulajdonságú pasi megismerjen. És abba is gondolj bele talán, hogy hogyan lenne illő viselkedned.


Amennyiben értelmes pasira vágysz és olyan tulajdonságokat keresel, amik erénynek számítanak és eltérnek az átlag kocsi-meló-csajok-buli tulajdonságtól, úgy lehet lassabban találsz párt. Habár rengeteg értelmes, szingli férfi van szerintem, aki normális nőre vágyik, csak ezek általában visszafogottabbak, félénkebbek és nem rontanak ajtóstul a házba.

2015. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Szerintem lassan hívjunk egy statisztikust, hátha az ki tudja számolni, csak előbb megnézem az összes férfi arcát, mondjuk az országban csak...
2015. máj. 4. 19:18
 24/39 anonim ***** válasza:
Szimpatikus arcom van, randizol velem?
2015. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Valamit tényleg Te rontasz el de komolyan mondom :)


Csoportos edzésekre járok, az újonnan feltűnő (és világosan nem férjezett) hölgyek körül mindig nagy a figyelem, pedig jellemzően az újoncok nem a 45 kilós lányok közül kerülnek ki, mindig van aki megkérdi edzés után vagy a buszmegállóban, hogy hogyan tetszett nekik, stb, és ezek a lányok általában nem a topmodell alkatok...


Miért gondolnak flegmának? Mosolyogj :)

2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ám hol laksz?
2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem gondolnak flegmának. Ha mosolygok, akkor meg egyből elfordulnak inkább.
2015. máj. 4. 19:20
 28/39 A kérdező kommentje:
Vidéki nagyvárosban.
2015. máj. 4. 19:20
 29/39 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy nem a Váci útra kellene edzésre járnom, hanem vidéki nagyvárosokba... valamit én is rosszul csinálok :P
2015. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ugye te vagy az a 21 éves csaj?;D
2015. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!