Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire volt ez korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt ez korrekt részéről?

Figyelt kérdés

Kicsit csalódtam, mert rendes embernek ismertem meg, egy hete beszéltünk a társkeresőn, felhívott megkérdeztem pontosan hol is dolgozik, mert a helyet nem írta, csak a foglalkozását. Erre szűkszavúan közölte, hogy Németországban dolgozik. Két hónapig van kint, egy hetet itthon, de szeretne kapcsolatot.

Sokszor írogattunk arról hogy én nem szeretem a távkapcsolatot. Nagyon találkozni akar, de akkorát csalódtam hogy már válaszolni sincs kedvem.


2015. máj. 20. 11:16
 1/3 A felhasználó ***** válasza:
Nem is értem hogy mégis mibe csalódtál, nem akarsz távkapcsolatot ezért hazajönne hogy találkozzon veled, erre te nem válaszolsz egyáltalán és szerinted ő hibázott? wtf?
2015. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon van, nem külföldön, szabadságon van, pár nap múlva megy vissza!!! És így akar találkozni.
2015. máj. 20. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt korrekt részéről. Letagadott egy olyan információt, ami óriási hatással van a kapcsolatra, és te eldöntötted, nem kérsz belőle. Számtalan alkalma lett volna elmondani, de ő inkább szédített, mert hátha beleesel és bevállalod azt is, amit egyébként nem akarnál. Pont olyan, mint letagadni a két gyerekedet, és arra játszani, elég, ha akkor tudja meg, amikor már érzelmileg is kötődik hozzád. Nekem sem lenne egyébként kedvem találkozni vele, mert hazudott, és mert nem látnám értelmét, hiszen így nem akarnék tőle párkapcsolatot.
2015. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!