Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt a részéről? Tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Barátnőm balesetet szenvedett emiatt valamiért nem tud elélvezni! Ez cirka 2 éve történt, előtt nem volt semmi gond, akár 2-3-szor is elélvezett egy szeretkezés alkalmával. Szóval amióta ez történt nagyjából másfél havonta egyszer fekszünk le egymással, számomra ez kevés. Nem tudom ki hogy van vele, de tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Nem fáj neki a baleset óta se, azt mondja hogy ugyanúgy jó érzés csak nem tud elélvezni!

Tényleg én lennék a bunkó és a szexmániás mert többet szeretnék belőle?

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja igen, orvoshoz nem megy el, mert szerinte megalázó...
2012. jún. 8. 23:58
 2/31 anonim ***** válasza:
milyen baleset szövődménye ez???
2012. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

orvoshoz kell pedig mennie

hány évesek vagytok?

2012. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
autóbaleset, ha ez számít!
2012. jún. 9. 00:00
 5/31 A kérdező kommentje:
én 25, ő 22.
2012. jún. 9. 00:00
 6/31 A kérdező kommentje:

ja és a lába sérült, eltörött elég csúnyán, de hangsúlyozom azt mondja hogy nem fáj neki, többször kérdeztem szóval én elhiszem neki!

csak azt nem értem hogy akkor ennyire nem kívánja?

vannak olyanok akiknek soha nem volt orgazmusuk és mégis szeretnek szerelmeskedni!

persze nála ez más mert ő már átélte és elvesztette, de én szeretnék próbálkozni, esetleg új pózokat kipróbálni hátha valahogy mégiscsak összejönne neki!

nem csak neki rossz igazából hanem nekem is és nem csak azért mert nincs szex, hanem mert számomra is rossz hogy nem tudom eljuttatni az orgazmusig!

ami még érdekes hogy ő meg se próbál mondjuk a kedvemre tenni egy kis kényeztetéssel.

nem is értem...ő úgy gondolja vajon hogy ha neki nincs rá szüksége akkor nekem se?

ha megkérem, mert kanos vagyok akkor meg lehurrog hogy bla blabla...hülye indokokkal.

pedig nem heti 5x kérem meg!

2012. jún. 9. 00:04
 7/31 A kérdező kommentje:
ami számomra is eléggé megöli az egészet, hogy ha csináljuk mint írtam, másfél havonta vagy havonta akkor nem is értem hogy mire számít? hogy én majd simán bírom? nehéz úgy visszafogni magam hogy ki vagyok rá éhezve, egyszóval romlott az én teljesítményem is, nem bírom már olyan jól mert szinte folyamatosan fel vagyok ajzva!
2012. jún. 9. 00:06
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. át tudom élni az orgazmust-de egyelőre csak egyedül.

Mégis imádok szeretkezni.

Az hogy párkapcsolatban éltek, és másfél havonta 1x vagytok együtt, egyáltalán nem normális, ezt ő is tudhatná.

Le kell ülnötök és megbeszélni a problémákat..

23N

2012. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ok akkor igy akar élni????

ismerek valakit akinek rosszul vartak össze szülés után és 20!!! évig nem élvezte a szexet aztán rábeszélték a helyreállitásra ki van cserélve ne engedd hogy így éljen!!!

már ha nem kamu a részéról

2012. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

sajnos nem egyszer próbáltam már.

lehet hogy ez így tahónak fog tűnni, de szex nélkül szinte már csak megszokás az egész!

vannak hullámvölgyek amikor nagyon jó együtt lenni vele, de ez a feszültség néha nagyon érezhető...én ezt a szex hiányának tulajdonítom.

bár aztán lehet hogy nem és csak amiatt mert nem csináljuk!

2012. jún. 9. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!